Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 1
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 2
obrazek nagłówka 3
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 4
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 5
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 6
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 7
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 8
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 9
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 10
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 11
obrazek nagłówka 12
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 13
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 14
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 15
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 16
Konstantynów
obrazek nagłówka 17
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 18
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 19
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 20
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 21
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 22
obrazek nagłówka 23
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 24
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 25
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 26
Jednostki OSP
obrazek nagłówka 27
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 28
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 29
obrazek nagłówka 30
baner 77
Szukaj
baner 177
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11

Stronę odwiedziło

10746551

gości

Liczba osób online

6
Portal gminy Mniszków
Sezon 2015/2016
PDF

 

KLASA OKRĘGOWA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 Ssezon 2015/2016

 

PozycjaZespółMZRPPktBzBs+/-
1   (1) LKS Ceramika Opoczno 26 21 3 2 66 70 9 61  
2   (2) MUKS Stal Niewiadów 26 18 5 3 59 63 29 34  
3   (3) LZS Świt Kamieńsk 26 16 5 5 53 58 35 23  
4   (4) GUKS Gorzkowice 26 11 10 5 43 59 42 17  
5   (6) TS Szczerbiec Wolbórz 26 11 6 9 39 38 35 3  
6   (5) GLKS Włókniarz Moszczenica 26 11 5 10 38 40 31 9  
7   (7) LKS Mniszków 26 9 7 10 34 35 39 -4  
8   (8) LKS Lubochnia 26 8 5 13 29 43 52 -9  
9   (11) RKS Rzeczyca 26 7 7 12 28 41 55 -14  
10   (9) MGKS Gerlach Drzewica 26 8 4 14 28 30 51 -21  
11   (10) UMKS Grabka Grabica 26 8 3 15 27 32 50 -18  
12   (12) WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 26 7 5 14 26 38 36 2  
13   (13) LKS Omega II Kleszczów 26 6 3 17 21 32 75 -43  
14   (14) LKS Start Niechcice 26 5 4 17 19 25 65 -40  

 

 

M = Rozegrane Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Porażki Pkt = Punkty Bz = Bramki zdobyte Bs = Bramki stracone +/- = Różnica

 

Aktualizacja: 13.06.2016, godz. 15:20

Źródło: ozpnpiotrkow.pl

 

 

LKS Mniszków - 2013/2014

 

 

Funpage

Fanpage LKS Mniszków

 

Terminarz:

 

182 Mecze

sobota, 15.08.2015
1 15:00 LZS Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 1 - 2
1 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Start Niechcice 2 - 0
1 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 0
1 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 3 - 2
niedziela, 16.08.2015
1 15:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Mniszków 2 - 2
1 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Ceramika Opoczno 0 - 1
1 17:00 LKS Omega II Kleszczów - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 2
sobota, 22.08.2015
2 17:00 RKS Rzeczyca - UMKS Grabka Grabica 2 - 1
2 17:00 LKS Ceramika Opoczno - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 1
2 17:00 LKS Lubochnia - LZS Świt Kamieńsk 5 - 1
2 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Omega II Kleszczów 5 - 0
2 17:30 LKS Start Niechcice - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2
niedziela, 23.08.2015
2 16:00 LKS Mniszków - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1
2 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - MUKS Stal Niewiadów 1 - 3
sobota, 29.08.2015
3 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 2 - 2
3 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 1 - 2
3 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Ceramika Opoczno 4 - 0
niedziela, 30.08.2015
3 11:00 LZS Świt Kamieńsk - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
3 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Lubochnia 1 - 6
3 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3 - 1
3 17:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Start Niechcice 0 - 2
sobota, 05.09.2015
4 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LZS Świt Kamieńsk 1 - 0
4 17:00 LKS Lubochnia - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 1
niedziela, 06.09.2015
4 13:00 UMKS Grabka Grabica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
4 16:00 RKS Rzeczyca - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
4 16:00 LKS Mniszków - MUKS Stal Niewiadów 3 - 2
4 17:00 LKS Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 0 - 2
4 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Omega II Kleszczów 5 - 0
sobota, 12.09.2015
5 14:00 TS Szczerbiec Wolbórz - UMKS Grabka Grabica 2 - 1
5 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Start Niechcice 1 - 1
5 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 3 - 0
5 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 6 - 3
5 16:30 MUKS Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 4 - 2
5 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
niedziela, 13.09.2015
5 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
sobota, 19.09.2015
6 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
6 16:00 LKS Start Niechcice - LKS Lubochnia 2 - 1
6 16:00 LKS Ceramika Opoczno - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 0
niedziela, 20.09.2015
6 13:30 UMKS Grabka Grabica - MUKS Stal Niewiadów 0 - 3
6 16:00 RKS Rzeczyca - LZS Świt Kamieńsk 1 - 3
6 16:00 LKS Mniszków - LKS Omega II Kleszczów 3 - 0
6 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - GUKS Gorzkowice 1 - 0
sobota, 26.09.2015
7 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Start Niechcice 2 - 0
7 15:00 LZS Świt Kamieńsk - UMKS Grabka Grabica 6 - 1
7 16:00 MUKS Stal Niewiadów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 0
7 16:00 LKS Lubochnia - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 1
7 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 0
niedziela, 27.09.2015
7 11:00 LKS Omega II Kleszczów - RKS Rzeczyca 4 - 3
7 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Mniszków 1 - 0
sobota, 03.10.2015
8 15:00 RKS Rzeczyca - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 1
8 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LZS Świt Kamieńsk 0 - 1
8 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MUKS Stal Niewiadów 2 - 2
8 15:30 LKS Start Niechcice - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
8 15:30 LKS Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 2 - 0
niedziela, 04.10.2015
8 15:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Omega II Kleszczów 6 - 0
8 15:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 1 - 1
sobota, 10.10.2015
9 15:00 LZS Świt Kamieńsk - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 1
9 15:00 GUKS Gorzkowice - RKS Rzeczyca 5 - 2
9 15:30 MUKS Stal Niewiadów - LKS Start Niechcice 4 - 0
9 15:30 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 4 - 1
niedziela, 11.10.2015
9 11:00 LKS Omega II Kleszczów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 3
9 15:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 2
9 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - UMKS Grabka Grabica 1 - 1
sobota, 17.10.2015
10 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 3
10 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Omega II Kleszczów 8 - 1
10 15:00 MUKS Stal Niewiadów - LZS Świt Kamieńsk 2 - 3
10 15:00 LKS Start Niechcice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 4
niedziela, 18.10.2015
10 14:00 RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia 1 - 3
10 14:00 UMKS Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0 - 5
10 15:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
sobota, 24.10.2015
11 15:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Start Niechcice 5 - 0
11 15:00 LKS Lubochnia - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
11 15:00 GUKS Gorzkowice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
niedziela, 25.10.2015
11 11:00 LKS Omega II Kleszczów - MUKS Stal Niewiadów 2 - 2
11 14:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 3 - 0
11 14:00 MGKS Gerlach Drzewica - RKS Rzeczyca 1 - 1
11 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
sobota, 31.10.2015
12 13:30 RKS Rzeczyca - LKS Ceramika Opoczno 1 - 6
12 13:30 UMKS Grabka Grabica - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 2
12 13:30 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 0 - 1
12 13:30 TS Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0 - 0
12 13:30 MUKS Stal Niewiadów - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 1
12 13:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Omega II Kleszczów 6 - 1
12 13:30 LKS Start Niechcice - LKS Mniszków 0 - 1
sobota, 07.11.2015
13 13:30 LKS Ceramika Opoczno - UMKS Grabka Grabica 2 - 0
13 13:30 LKS Lubochnia - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
13 13:30 GUKS Gorzkowice - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
niedziela, 08.11.2015
13 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Start Niechcice 0 - 1
13 13:30 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 1 - 1
13 13:30 MGKS Gerlach Drzewica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
13 13:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LZS Świt Kamieńsk 3 - 0
sobota, 12.03.2016
14 15:00 LKS Start Niechcice - RKS Rzeczyca 2 - 2
14 15:00 LKS Ceramika Opoczno - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
14 15:00 LKS Lubochnia - MUKS Stal Niewiadów 3 - 3
14 15:00 GUKS Gorzkowice - LZS Świt Kamieńsk 3 - 3
niedziela, 13.03.2016
14 14:30 MGKS Gerlach Drzewica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 2
14 15:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Omega II Kleszczów 0 - 1
14 15:30 LKS Mniszków - UMKS Grabka Grabica 2 - 0
sobota, 19.03.2016
15 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 4 - 1
15 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Ceramika Opoczno 0 - 0
15 15:00 MUKS Stal Niewiadów - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
15 15:30 UMKS Grabka Grabica - RKS Rzeczyca 1 - 2
15 15:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 1 - 0
niedziela, 20.03.2016
15 11:00 LKS Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1 - 1
15 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Start Niechcice 3 - 0
sobota, 26.03.2016
16 14:00 MGKS Gerlach Drzewica - LZS Świt Kamieńsk 0 - 1
sobota, 02.04.2016
16 15:00 LKS Lubochnia - LKS Omega II Kleszczów 1 - 3
16 16:00 LKS Start Niechcice - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
16 16:00 LKS Ceramika Opoczno - MUKS Stal Niewiadów 0 - 0
niedziela, 03.04.2016
16 14:00 RKS Rzeczyca - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 2
16 16:00 LKS Mniszków - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
16 16:00 GUKS Gorzkowice - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 2
sobota, 09.04.2016
17 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - RKS Rzeczyca 2 - 1
17 16:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Mniszków 1 - 1
17 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Ceramika Opoczno 1 - 1
17 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Start Niechcice 4 - 4
17 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
niedziela, 10.04.2016
17 11:00 LKS Omega II Kleszczów - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 0
17 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 4 - 0
sobota, 16.04.2016
18 16:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Omega II Kleszczów 2 - 0
18 16:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 3 - 3
18 17:00 UMKS Grabka Grabica - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 0
niedziela, 17.04.2016
18 14:00 RKS Rzeczyca - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
18 16:00 LKS Start Niechcice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
18 16:00 LKS Mniszków - LZS Świt Kamieńsk 0 - 0
18 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 3
sobota, 23.04.2016
19 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
19 16:00 LKS Lubochnia - LKS Start Niechcice 0 - 0
19 16:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Gerlach Drzewica 6 - 0
19 17:00 MUKS Stal Niewiadów - UMKS Grabka Grabica 3 - 1
19 17:00 LZS Świt Kamieńsk - RKS Rzeczyca 2 - 1
niedziela, 24.04.2016
19 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3 - 1
19 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
sobota, 30.04.2016
20 16:00 LKS Start Niechcice - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 2
20 16:00 LKS Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 6 - 0
20 16:30 RKS Rzeczyca - LKS Omega II Kleszczów 4 - 1
20 16:30 UMKS Grabka Grabica - LZS Świt Kamieńsk 1 - 1
20 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
20 17:00 LKS Mniszków - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2
20 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Lubochnia 0 - 2
sobota, 07.05.2016
21 17:00 MUKS Stal Niewiadów - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
21 17:00 LZS Świt Kamieńsk - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
21 17:00 LKS Lubochnia - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
21 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 1 - 1
niedziela, 08.05.2016
21 11:00 LKS Omega II Kleszczów - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
21 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Start Niechcice 4 - 0
21 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - RKS Rzeczyca 1 - 1
sobota, 14.05.2016
22 16:30 UMKS Grabka Grabica - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 0
22 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Omega II Kleszczów 3 - 0
22 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LZS Świt Kamieńsk 1 - 3
22 17:00 LKS Start Niechcice - MUKS Stal Niewiadów 1 - 4
22 17:00 LKS Ceramika Opoczno - MGKS Gerlach Drzewica 7 - 0
niedziela, 15.05.2016
22 16:00 RKS Rzeczyca - GUKS Gorzkowice 1 - 2
22 17:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 2 - 0
sobota, 21.05.2016
23 15:00 LZS Świt Kamieńsk - MUKS Stal Niewiadów 1 - 3
23 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Start Niechcice 7 - 0
23 17:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca 0 - 1
23 17:00 GUKS Gorzkowice - UMKS Grabka Grabica 3 - 1
niedziela, 22.05.2016
23 11:00 LKS Omega II Kleszczów - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 0
23 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków 2 - 5
23 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 3
sobota, 28.05.2016
24 16:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Lubochnia 4 - 0
24 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 2 - 2
24 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - GLKS Włókniarz Moszczenica 3 - 3
24 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Omega II Kleszczów 1 - 0
24 17:00 LKS Start Niechcice - LZS Świt Kamieńsk 3 - 4
24 17:00 LKS Mniszków - LKS Ceramika Opoczno 0 - 2
niedziela, 29.05.2016
24 17:00 RKS Rzeczyca - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 2
sobota, 04.06.2016
25 00:00 LKS Omega II Kleszczów - LZS Świt Kamieńsk 2 - 2
25 17:00 LKS Mniszków - LKS Start Niechcice 4 - 0
25 17:00 LKS Ceramika Opoczno - RKS Rzeczyca 6 - 0
25 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
25 17:00 LKS Lubochnia - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 2
25 17:00 GUKS Gorzkowice - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 0
25 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - MUKS Stal Niewiadów 0 - 2
piątek, 10.06.2016
26 18:00 LZS Świt Kamieńsk - GLKS Włókniarz Moszczenica 3 - 1
sobota, 11.06.2016
26 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 5 - 1
26 15:00 MUKS Stal Niewiadów - GUKS Gorzkowice 5 - 2
26 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków 3 - 1
26 17:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 2
26 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Gerlach Drzewica 6 - 0
26 17:00 LKS Start Niechcice - LKS Omega II Kleszczów 4 - 3

 

 


182 Mecze

sobota, 15.08.2015
1 15:00 LZS Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 1 - 2
1 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Start Niechcice 2 - 0
1 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 0
1 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 3 - 2
niedziela, 16.08.2015
1 15:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Mniszków 2 - 2
1 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Ceramika Opoczno 0 - 1
1 17:00 LKS Omega II Kleszczów - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 2
sobota, 22.08.2015
2 17:00 RKS Rzeczyca - UMKS Grabka Grabica 2 - 1
2 17:00 LKS Ceramika Opoczno - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 1
2 17:00 LKS Lubochnia - LZS Świt Kamieńsk 5 - 1
2 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Omega II Kleszczów 5 - 0
2 17:30 LKS Start Niechcice - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2
niedziela, 23.08.2015
2 16:00 LKS Mniszków - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1
2 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - MUKS Stal Niewiadów 1 - 3
sobota, 29.08.2015
3 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 2 - 2
3 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 1 - 2
3 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Ceramika Opoczno 4 - 0
niedziela, 30.08.2015
3 11:00 LZS Świt Kamieńsk - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
3 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Lubochnia 1 - 6
3 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3 - 1
3 17:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Start Niechcice 0 - 2
sobota, 05.09.2015
4 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LZS Świt Kamieńsk 1 - 0
4 17:00 LKS Lubochnia - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 1
niedziela, 06.09.2015
4 13:00 UMKS Grabka Grabica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
4 16:00 RKS Rzeczyca - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
4 16:00 LKS Mniszków - MUKS Stal Niewiadów 3 - 2
4 17:00 LKS Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 0 - 2
4 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Omega II Kleszczów 5 - 0
sobota, 12.09.2015
5 14:00 TS Szczerbiec Wolbórz - UMKS Grabka Grabica 2 - 1
5 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Start Niechcice 1 - 1
5 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 3 - 0
5 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 6 - 3
5 16:30 MUKS Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 4 - 2
5 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
niedziela, 13.09.2015
5 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
sobota, 19.09.2015
6 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
6 16:00 LKS Start Niechcice - LKS Lubochnia 2 - 1
6 16:00 LKS Ceramika Opoczno - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 0
niedziela, 20.09.2015
6 13:30 UMKS Grabka Grabica - MUKS Stal Niewiadów 0 - 3
6 16:00 RKS Rzeczyca - LZS Świt Kamieńsk 1 - 3
6 16:00 LKS Mniszków - LKS Omega II Kleszczów 3 - 0
6 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - GUKS Gorzkowice 1 - 0
sobota, 26.09.2015
7 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Start Niechcice 2 - 0
7 15:00 LZS Świt Kamieńsk - UMKS Grabka Grabica 6 - 1
7 16:00 MUKS Stal Niewiadów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 0
7 16:00 LKS Lubochnia - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 1
7 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 0
niedziela, 27.09.2015
7 11:00 LKS Omega II Kleszczów - RKS Rzeczyca 4 - 3
7 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Mniszków 1 - 0
sobota, 03.10.2015
8 15:00 RKS Rzeczyca - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 1
8 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LZS Świt Kamieńsk 0 - 1
8 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MUKS Stal Niewiadów 2 - 2
8 15:30 LKS Start Niechcice - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
8 15:30 LKS Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 2 - 0
niedziela, 04.10.2015
8 15:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Omega II Kleszczów 6 - 0
8 15:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 1 - 1
sobota, 10.10.2015
9 15:00 LZS Świt Kamieńsk - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 1
9 15:00 GUKS Gorzkowice - RKS Rzeczyca 5 - 2
9 15:30 MUKS Stal Niewiadów - LKS Start Niechcice 4 - 0
9 15:30 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 4 - 1
niedziela, 11.10.2015
9 11:00 LKS Omega II Kleszczów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 3
9 15:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 2
9 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - UMKS Grabka Grabica 1 - 1
sobota, 17.10.2015
10 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 3
10 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Omega II Kleszczów 8 - 1
10 15:00 MUKS Stal Niewiadów - LZS Świt Kamieńsk 2 - 3
10 15:00 LKS Start Niechcice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 4
niedziela, 18.10.2015
10 14:00 RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia 1 - 3
10 14:00 UMKS Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0 - 5
10 15:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
sobota, 24.10.2015
11 15:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Start Niechcice 5 - 0
11 15:00 LKS Lubochnia - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
11 15:00 GUKS Gorzkowice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
niedziela, 25.10.2015
11 11:00 LKS Omega II Kleszczów - MUKS Stal Niewiadów 2 - 2
11 14:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 3 - 0
11 14:00 MGKS Gerlach Drzewica - RKS Rzeczyca 1 - 1
11 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
sobota, 31.10.2015
12 13:30 RKS Rzeczyca - LKS Ceramika Opoczno 1 - 6
12 13:30 UMKS Grabka Grabica - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 2
12 13:30 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 0 - 1
12 13:30 TS Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0 - 0
12 13:30 MUKS Stal Niewiadów - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 1
12 13:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Omega II Kleszczów 6 - 1
12 13:30 LKS Start Niechcice - LKS Mniszków 0 - 1
sobota, 07.11.2015
13 13:30 LKS Ceramika Opoczno - UMKS Grabka Grabica 2 - 0
13 13:30 LKS Lubochnia - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
13 13:30 GUKS Gorzkowice - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
niedziela, 08.11.2015
13 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Start Niechcice 0 - 1
13 13:30 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 1 - 1
13 13:30 MGKS Gerlach Drzewica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
13 13:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LZS Świt Kamieńsk 3 - 0
sobota, 12.03.2016
14 15:00 LKS Start Niechcice - RKS Rzeczyca 2 - 2
14 15:00 LKS Ceramika Opoczno - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
14 15:00 LKS Lubochnia - MUKS Stal Niewiadów 3 - 3
14 15:00 GUKS Gorzkowice - LZS Świt Kamieńsk 3 - 3
niedziela, 13.03.2016
14 14:30 MGKS Gerlach Drzewica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 2
14 15:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Omega II Kleszczów 0 - 1
14 15:30 LKS Mniszków - UMKS Grabka Grabica 2 - 0
sobota, 19.03.2016
15 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 4 - 1
15 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Ceramika Opoczno 0 - 0
15 15:00 MUKS Stal Niewiadów - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
15 15:30 UMKS Grabka Grabica - RKS Rzeczyca 1 - 2
15 15:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 1 - 0
niedziela, 20.03.2016
15 11:00 LKS Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1 - 1
15 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Start Niechcice 3 - 0
sobota, 26.03.2016
16 14:00 MGKS Gerlach Drzewica - LZS Świt Kamieńsk 0 - 1
sobota, 02.04.2016
16 15:00 LKS Lubochnia - LKS Omega II Kleszczów 1 - 3
16 16:00 LKS Start Niechcice - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
16 16:00 LKS Ceramika Opoczno - MUKS Stal Niewiadów 0 - 0
niedziela, 03.04.2016
16 14:00 RKS Rzeczyca - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 2
16 16:00 LKS Mniszków - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
16 16:00 GUKS Gorzkowice - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 2
sobota, 09.04.2016
17 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - RKS Rzeczyca 2 - 1
17 16:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Mniszków 1 - 1
17 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Ceramika Opoczno 1 - 1
17 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Start Niechcice 4 - 4
17 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
niedziela, 10.04.2016
17 11:00 LKS Omega II Kleszczów - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 0
17 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 4 - 0
sobota, 16.04.2016
18 16:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Omega II Kleszczów 2 - 0
18 16:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 3 - 3
18 17:00 UMKS Grabka Grabica - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 0
niedziela, 17.04.2016
18 14:00 RKS Rzeczyca - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
18 16:00 LKS Start Niechcice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
18 16:00 LKS Mniszków - LZS Świt Kamieńsk 0 - 0
18 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 3
sobota, 23.04.2016
19 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
19 16:00 LKS Lubochnia - LKS Start Niechcice 0 - 0
19 16:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Gerlach Drzewica 6 - 0
19 17:00 MUKS Stal Niewiadów - UMKS Grabka Grabica 3 - 1
19 17:00 LZS Świt Kamieńsk - RKS Rzeczyca 2 - 1
niedziela, 24.04.2016
19 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3 - 1
19 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
sobota, 30.04.2016
20 16:00 LKS Start Niechcice - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 2
20 16:00 LKS Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 6 - 0
20 16:30 RKS Rzeczyca - LKS Omega II Kleszczów 4 - 1
20 16:30 UMKS Grabka Grabica - LZS Świt Kamieńsk 1 - 1
20 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
20 17:00 LKS Mniszków - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2
20 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Lubochnia 0 - 2
sobota, 07.05.2016
21 17:00 MUKS Stal Niewiadów - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
21 17:00 LZS Świt Kamieńsk - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
21 17:00 LKS Lubochnia - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
21 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 1 - 1
niedziela, 08.05.2016
21 11:00 LKS Omega II Kleszczów - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
21 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Start Niechcice 4 - 0
21 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - RKS Rzeczyca 1 - 1
sobota, 14.05.2016
22 16:30 UMKS Grabka Grabica - GLKS Włókniarz Moszczenica   -  
22 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Omega II Kleszczów   -  
22 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LZS Świt Kamieńsk   -  
22 17:00 LKS Start Niechcice - MUKS Stal Niewiadów   -  
22 17:00 LKS Ceramika Opoczno - MGKS Gerlach Drzewica   -  
niedziela, 15.05.2016
22 16:00 RKS Rzeczyca - GUKS Gorzkowice   -  
22 17:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia   -  
sobota, 21.05.2016
23 15:00 LZS Świt Kamieńsk - MUKS Stal Niewiadów   -  
23 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Start Niechcice   -  
23 17:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca   -  
23 17:00 GUKS Gorzkowice - UMKS Grabka Grabica   -  
niedziela, 22.05.2016
23 11:00 LKS Omega II Kleszczów - TS Szczerbiec Wolbórz   -  
23 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków   -  
23 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki   -  
sobota, 28.05.2016
24 16:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Lubochnia   -  
24 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice   -  
24 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - GLKS Włókniarz Moszczenica   -  
24 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Omega II Kleszczów   -  
24 17:00 LKS Start Niechcice - LZS Świt Kamieńsk   -  
niedziela, 29.05.2016
24 17:00 RKS Rzeczyca - MGKS Gerlach Drzewica   -  
24 17:00 LKS Mniszków - LKS Ceramika Opoczno   -  
sobota, 04.06.2016
25 00:00 LKS Omega II Kleszczów - LZS Świt Kamieńsk   -  
25 17:00 LKS Mniszków - LKS Start Niechcice   -  
25 17:00 LKS Ceramika Opoczno - RKS Rzeczyca   -  
25 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - UMKS Grabka Grabica   -  
25 17:00 LKS Lubochnia - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki   -  
25 17:00 GUKS Gorzkowice - TS Szczerbiec Wolbórz   -  
25 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - MUKS Stal Niewiadów   -  
sobota, 11.06.2016
26 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków   -  
26 17:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Ceramika Opoczno   -  
26 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Gerlach Drzewica   -  
26 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia   -  
26 17:00 MUKS Stal Niewiadów - GUKS Gorzkowice   -  
26 17:00 LZS Świt Kamieńsk - GLKS Włókniarz Moszczenica   -  
26 17:00 LKS Start Niechcice - LKS Omega II Kleszczów   -  

182 Mecze

sobota, 15.08.2015
1 15:00 LZS Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 1 - 2
1 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Start Niechcice 2 - 0
1 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 0
1 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Lubochnia 3 - 2
niedziela, 16.08.2015
1 15:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Mniszków 2 - 2
1 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Ceramika Opoczno 0 - 1
1 17:00 LKS Omega II Kleszczów - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 2
sobota, 22.08.2015
2 17:00 RKS Rzeczyca - UMKS Grabka Grabica 2 - 1
2 17:00 LKS Ceramika Opoczno - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 1
2 17:00 LKS Lubochnia - LZS Świt Kamieńsk 5 - 1
2 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Omega II Kleszczów 5 - 0
2 17:30 LKS Start Niechcice - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2
niedziela, 23.08.2015
2 16:00 LKS Mniszków - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1
2 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - MUKS Stal Niewiadów 1 - 3
sobota, 29.08.2015
3 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - RKS Rzeczyca 2 - 2
3 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 1 - 2
3 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Ceramika Opoczno 4 - 0
niedziela, 30.08.2015
3 11:00 LZS Świt Kamieńsk - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
3 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Lubochnia 1 - 6
3 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3 - 1
3 17:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Start Niechcice 0 - 2
sobota, 05.09.2015
4 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LZS Świt Kamieńsk 1 - 0
4 17:00 LKS Lubochnia - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 1
niedziela, 06.09.2015
4 13:00 UMKS Grabka Grabica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
4 16:00 RKS Rzeczyca - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
4 16:00 LKS Mniszków - MUKS Stal Niewiadów 3 - 2
4 17:00 LKS Start Niechcice - GUKS Gorzkowice 0 - 2
4 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Omega II Kleszczów 5 - 0
sobota, 12.09.2015
5 14:00 TS Szczerbiec Wolbórz - UMKS Grabka Grabica 2 - 1
5 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Start Niechcice 1 - 1
5 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 3 - 0
5 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 6 - 3
5 16:30 MUKS Stal Niewiadów - RKS Rzeczyca 4 - 2
5 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
niedziela, 13.09.2015
5 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
sobota, 19.09.2015
6 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
6 16:00 LKS Start Niechcice - LKS Lubochnia 2 - 1
6 16:00 LKS Ceramika Opoczno - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 0
niedziela, 20.09.2015
6 13:30 UMKS Grabka Grabica - MUKS Stal Niewiadów 0 - 3
6 16:00 RKS Rzeczyca - LZS Świt Kamieńsk 1 - 3
6 16:00 LKS Mniszków - LKS Omega II Kleszczów 3 - 0
6 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - GUKS Gorzkowice 1 - 0
sobota, 26.09.2015
7 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Start Niechcice 2 - 0
7 15:00 LZS Świt Kamieńsk - UMKS Grabka Grabica 6 - 1
7 16:00 MUKS Stal Niewiadów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 0
7 16:00 LKS Lubochnia - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 1
7 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 0
niedziela, 27.09.2015
7 11:00 LKS Omega II Kleszczów - RKS Rzeczyca 4 - 3
7 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Mniszków 1 - 0
sobota, 03.10.2015
8 15:00 RKS Rzeczyca - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 1
8 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LZS Świt Kamieńsk 0 - 1
8 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MUKS Stal Niewiadów 2 - 2
8 15:30 LKS Start Niechcice - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
8 15:30 LKS Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 2 - 0
niedziela, 04.10.2015
8 15:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Omega II Kleszczów 6 - 0
8 15:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 1 - 1
sobota, 10.10.2015
9 15:00 LZS Świt Kamieńsk - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 1
9 15:00 GUKS Gorzkowice - RKS Rzeczyca 5 - 2
9 15:30 MUKS Stal Niewiadów - LKS Start Niechcice 4 - 0
9 15:30 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 4 - 1
niedziela, 11.10.2015
9 11:00 LKS Omega II Kleszczów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 3
9 15:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 2
9 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - UMKS Grabka Grabica 1 - 1
sobota, 17.10.2015
10 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 3
10 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Omega II Kleszczów 8 - 1
10 15:00 MUKS Stal Niewiadów - LZS Świt Kamieńsk 2 - 3
10 15:00 LKS Start Niechcice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 4
niedziela, 18.10.2015
10 14:00 RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia 1 - 3
10 14:00 UMKS Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0 - 5
10 15:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
sobota, 24.10.2015
11 15:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Start Niechcice 5 - 0
11 15:00 LKS Lubochnia - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
11 15:00 GUKS Gorzkowice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
niedziela, 25.10.2015
11 11:00 LKS Omega II Kleszczów - MUKS Stal Niewiadów 2 - 2
11 14:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 3 - 0
11 14:00 MGKS Gerlach Drzewica - RKS Rzeczyca 1 - 1
11 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
sobota, 31.10.2015
12 13:30 RKS Rzeczyca - LKS Ceramika Opoczno 1 - 6
12 13:30 UMKS Grabka Grabica - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 2
12 13:30 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 0 - 1
12 13:30 TS Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0 - 0
12 13:30 MUKS Stal Niewiadów - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 1
12 13:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Omega II Kleszczów 6 - 1
12 13:30 LKS Start Niechcice - LKS Mniszków 0 - 1
sobota, 07.11.2015
13 13:30 LKS Ceramika Opoczno - UMKS Grabka Grabica 2 - 0
13 13:30 LKS Lubochnia - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
13 13:30 GUKS Gorzkowice - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
niedziela, 08.11.2015
13 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Start Niechcice 0 - 1
13 13:30 LKS Mniszków - RKS Rzeczyca 1 - 1
13 13:30 MGKS Gerlach Drzewica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
13 13:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LZS Świt Kamieńsk 3 - 0
sobota, 12.03.2016
14 15:00 LKS Start Niechcice - RKS Rzeczyca 2 - 2
14 15:00 LKS Ceramika Opoczno - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
14 15:00 LKS Lubochnia - MUKS Stal Niewiadów 3 - 3
14 15:00 GUKS Gorzkowice - LZS Świt Kamieńsk 3 - 3
niedziela, 13.03.2016
14 14:30 MGKS Gerlach Drzewica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 2
14 15:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Omega II Kleszczów 0 - 1
14 15:30 LKS Mniszków - UMKS Grabka Grabica 2 - 0
sobota, 19.03.2016
15 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 4 - 1
15 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Ceramika Opoczno 0 - 0
15 15:00 MUKS Stal Niewiadów - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 1
15 15:30 UMKS Grabka Grabica - RKS Rzeczyca 1 - 2
15 15:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 1 - 0
niedziela, 20.03.2016
15 11:00 LKS Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 1 - 1
15 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Start Niechcice 3 - 0
sobota, 26.03.2016
16 14:00 MGKS Gerlach Drzewica - LZS Świt Kamieńsk 0 - 1
sobota, 02.04.2016
16 15:00 LKS Lubochnia - LKS Omega II Kleszczów 1 - 3
16 16:00 LKS Start Niechcice - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
16 16:00 LKS Ceramika Opoczno - MUKS Stal Niewiadów 0 - 0
niedziela, 03.04.2016
16 14:00 RKS Rzeczyca - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 2
16 16:00 LKS Mniszków - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
16 16:00 GUKS Gorzkowice - GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 2
sobota, 09.04.2016
17 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - RKS Rzeczyca 2 - 1
17 16:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Mniszków 1 - 1
17 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Ceramika Opoczno 1 - 1
17 16:00 GUKS Gorzkowice - LKS Start Niechcice 4 - 4
17 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
niedziela, 10.04.2016
17 11:00 LKS Omega II Kleszczów - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 0
17 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 4 - 0
sobota, 16.04.2016
18 16:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Omega II Kleszczów 2 - 0
18 16:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 3 - 3
18 17:00 UMKS Grabka Grabica - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 0
niedziela, 17.04.2016
18 14:00 RKS Rzeczyca - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
18 16:00 LKS Start Niechcice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
18 16:00 LKS Mniszków - LZS Świt Kamieńsk 0 - 0
18 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 3
sobota, 23.04.2016
19 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
19 16:00 LKS Lubochnia - LKS Start Niechcice 0 - 0
19 16:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Gerlach Drzewica 6 - 0
19 17:00 MUKS Stal Niewiadów - UMKS Grabka Grabica 3 - 1
19 17:00 LZS Świt Kamieńsk - RKS Rzeczyca 2 - 1
niedziela, 24.04.2016
19 11:00 LKS Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3 - 1
19 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
sobota, 30.04.2016
20 16:00 LKS Start Niechcice - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 2
20 16:00 LKS Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 6 - 0
20 16:30 RKS Rzeczyca - LKS Omega II Kleszczów 4 - 1
20 16:30 UMKS Grabka Grabica - LZS Świt Kamieńsk 1 - 1
20 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MUKS Stal Niewiadów 1 - 2
20 17:00 LKS Mniszków - GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2
20 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Lubochnia 0 - 2
sobota, 07.05.2016
21 17:00 MUKS Stal Niewiadów - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
21 17:00 LZS Świt Kamieńsk - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
21 17:00 LKS Lubochnia - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
21 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 1 - 1
niedziela, 08.05.2016
21 11:00 LKS Omega II Kleszczów - UMKS Grabka Grabica 1 - 2
21 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Start Niechcice 4 - 0
21 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - RKS Rzeczyca 1 - 1
sobota, 14.05.2016
22 16:30 UMKS Grabka Grabica - GLKS Włókniarz Moszczenica   -  
22 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Omega II Kleszczów   -  
22 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LZS Świt Kamieńsk   -  
22 17:00 LKS Start Niechcice - MUKS Stal Niewiadów   -  
22 17:00 LKS Ceramika Opoczno - MGKS Gerlach Drzewica   -  
niedziela, 15.05.2016
22 16:00 RKS Rzeczyca - GUKS Gorzkowice   -  
22 17:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia   -  
sobota, 21.05.2016
23 15:00 LZS Świt Kamieńsk - MUKS Stal Niewiadów   -  
23 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Start Niechcice   -  
23 17:00 LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca   -  
23 17:00 GUKS Gorzkowice - UMKS Grabka Grabica   -  
niedziela, 22.05.2016
23 11:00 LKS Omega II Kleszczów - TS Szczerbiec Wolbórz   -  
23 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków   -  
23 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki   -  
sobota, 28.05.2016
24 16:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Lubochnia   -  
24 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice   -  
24 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - GLKS Włókniarz Moszczenica   -  
24 17:00 MUKS Stal Niewiadów - LKS Omega II Kleszczów   -  
24 17:00 LKS Start Niechcice - LZS Świt Kamieńsk   -  
niedziela, 29.05.2016
24 17:00 RKS Rzeczyca - MGKS Gerlach Drzewica   -  
24 17:00 LKS Mniszków - LKS Ceramika Opoczno   -  
sobota, 04.06.2016
25 00:00 LKS Omega II Kleszczów - LZS Świt Kamieńsk   -  
25 17:00 LKS Mniszków - LKS Start Niechcice   -  
25 17:00 LKS Ceramika Opoczno - RKS Rzeczyca   -  
25 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - UMKS Grabka Grabica   -  
25 17:00 LKS Lubochnia - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki   -  
25 17:00 GUKS Gorzkowice - TS Szczerbiec Wolbórz   -  
25 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica - MUKS Stal Niewiadów   -  
sobota, 11.06.2016
26 17:00 RKS Rzeczyca - LKS Mniszków   -  
26 17:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Ceramika Opoczno   -  
26 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Gerlach Drzewica   -  
26 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia   -  
26 17:00 MUKS Stal Niewiadów - GUKS Gorzkowice   -  
26 17:00 LZS Świt Kamieńsk - GLKS Włókniarz Moszczenica   -  
26 17:00 LKS Start Niechcice - LKS Omega II Kleszczów   -  
PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148