Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 1
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 2
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 3
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 4
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 5
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 6
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 7
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 8
obrazek nagłówka 9
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 10
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 11
Konstantynów
obrazek nagłówka 12
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 13
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 14
obrazek nagłówka 15
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 16
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 17
obrazek nagłówka 18
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 19
obrazek nagłówka 20
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 21
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 22
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 23
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 24
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 25
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 26
obrazek nagłówka 27
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 28
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 29
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 30
Jednostki OSP
baner 77
Szukaj
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11

Stronę odwiedziło

7251809

gości

Liczba osób online

6
Portal gminy Mniszków
grafika
Sezon 2013/2014
PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

SEZON 2013/2014

 

 

 

 

Pozycja Zespół M Z R P Pkt Bz Bs +/-
1 bez zmian (1) PKS Polonia Piotrków Trybunalski 30 23 1 6 70 80 25 55
2 bez zmian (2) LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 30 18 8 4 62 57 23 34
3 bez zmian (3) LKS Omega Kleszczów 30 19 4 7 61 75 39 36
4 bez zmian (4) GUKS Gorzkowice 30 15 8 7 53 63 38 25
5 bez zmian (5) TS Szczerbiec Wolbórz 30 14 7 9 49 52 34 18
6 bez zmian (6) LZS Świt Kamieńsk 30 15 3 12 48 56 40 16
7 bez zmian (7) MGKS Gerlach Drzewica 30 12 8 10 44 50 54 -4
8 bez zmian (8) LKS Lubochnia 30 11 8 11 41 50 54 -4
9 awans (12) LKS Mniszków 30 12 4 14 40 52 58 -6
10 spadek (9) KS Poświętne 30 11 7 12 40 57 63 -6
11 spadek (10) LKS Ceramika Opoczno 30 11 6 13 39 52 46 6
12 spadek (11) ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 30 11 6 13 39 43 47 -4
13 bez zmian (13) WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 30 8 13 9 37 40 45 -5
14 bez zmian (14) UMKS Grabka Grabica 30 5 3 22 18 33 90 -57
15 bez zmian (15) MGKS Skalnik Sulejów 30 4 5 21 17 26 72 -46
16 bez zmian (16) LKS Wola Krzysztoporska 30 3 5 22 14 31 89 -58



Awans (1)  Spadek (11-16) 
M = Rozegrane Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Porażki Pkt = Punkty Bz = Bramki zdobyte Bs = Bramki stracone +/- = Różnica Forma = Ostatnie mecze

 

Źródło: ozpnpiotrkow.pl

 

 

240 Mecze

sobota, 10.08.2013
1 17:00 MGKS Skalnik Sulejów - LKS Wola Krzysztoporska 0 - 1
1 17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 0
niedziela, 11.08.2013
1 11:00 LKS Omega Kleszczów - LKS Ceramika Opoczno 2 - 0
1 11:00 LZS Świt Kamieńsk - KS Poświętne 1 - 4
1 16:00 LKS Mniszków - LKS Lubochnia 2 - 2
1 17:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - GUKS Gorzkowice 1 - 1
1 17:00 UMKS Grabka Grabica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 4
1 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 1
czwartek, 15.08.2013
2 16:00 LKS Lubochnia - MGKS Skalnik Sulejów 3 - 0
2 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 1
2 17:00 GUKS Gorzkowice - KS Poświętne 6 - 0
2 17:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Omega Kleszczów 2 - 3
2 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 0 - 2
2 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - UMKS Grabka Grabica 1 - 1
2 17:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 2
2 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1
niedziela, 18.08.2013
3 11:00 MGKS Skalnik Sulejów - LKS Ceramika Opoczno 2 - 1
3 11:00 LKS Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 4 - 1
3 16:00 LKS Mniszków - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 1
3 17:00 KS Poświętne - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1
3 17:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Lubochnia 1 - 2
3 17:00 LZS Świt Kamieńsk - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 1
3 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Wola Krzysztoporska 3 - 0
3 17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4 - 0
sobota, 24.08.2013
4 17:00 GUKS Gorzkowice - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0
4 17:00 LKS Ceramika Opoczno - UMKS Grabka Grabica 5 - 0
4 17:00 LKS Lubochnia - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 3
4 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2
4 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - KS Poświętne 1 - 1
4 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LZS Świt Kamieńsk 0 - 2
niedziela, 25.08.2013
4 11:00 LKS Omega Kleszczów - LKS Mniszków 3 - 2
4 16:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - MGKS Skalnik Sulejów 2 - 1
sobota, 31.08.2013
5 17:00 MGKS Skalnik Sulejów - LKS Omega Kleszczów 2 - 0
5 17:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 0
5 17:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Wola Krzysztoporska 2 - 1
5 17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Lubochnia 2 - 3
niedziela, 01.09.2013
5 16:00 KS Poświętne - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1
5 16:00 LKS Mniszków - GUKS Gorzkowice 0 - 1
5 17:00 UMKS Grabka Grabica - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 3
5 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Ceramika Opoczno 3 - 2
sobota, 07.09.2013
6 15:00 GUKS Gorzkowice - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 1
6 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - KS Poświętne 1 - 1
6 17:00 LKS Ceramika Opoczno - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0
6 17:00 LKS Lubochnia - LZS Świt Kamieńsk 1 - 0
niedziela, 08.09.2013
6 11:00 LKS Omega Kleszczów - UMKS Grabka Grabica 3 - 2
6 16:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 1
6 16:00 LKS Mniszków - MGKS Skalnik Sulejów 2 - 1
6 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 0
sobota, 14.09.2013
7 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 0
7 16:30 MGKS Skalnik Sulejów - GUKS Gorzkowice 0 - 3
7 16:30 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Wola Krzysztoporska 4 - 0
7 16:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Ceramika Opoczno 1 - 3
7 16:30 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 3 - 0
niedziela, 15.09.2013
7 16:00 KS Poświętne - LKS Lubochnia 5 - 2
7 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Omega Kleszczów 3 - 2
7 16:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Mniszków 2 - 1
sobota, 21.09.2013
8 16:00 GUKS Gorzkowice - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 1
8 16:00 LKS Ceramika Opoczno - KS Poświętne 3 - 0
8 16:00 MGKS Skalnik Sulejów - UMKS Grabka Grabica 5 - 0
8 16:00 LKS Lubochnia - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 2
8 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 3
niedziela, 22.09.2013
8 11:00 LKS Omega Kleszczów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1
8 15:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LZS Świt Kamieńsk 0 - 2
8 16:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 1
sobota, 28.09.2013
9 16:00 KS Poświętne - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 3
9 16:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Ceramika Opoczno 3 - 2
9 16:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Omega Kleszczów 0 - 2
9 16:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 3 - 2
9 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Lubochnia 3 - 1
niedziela, 29.09.2013
9 16:00 UMKS Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0 - 2
9 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - MGKS Skalnik Sulejów 3 - 1
9 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Wola Krzysztoporska 5 - 1
sobota, 05.10.2013
10 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Wola Krzysztoporska 7 - 0
10 15:30 LKS Ceramika Opoczno - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 2
10 15:30 MGKS Skalnik Sulejów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1
10 15:30 LKS Lubochnia - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 2
niedziela, 06.10.2013
10 11:00 LKS Omega Kleszczów - KS Poświętne 1 - 2
10 15:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1
10 15:30 UMKS Grabka Grabica - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 1
10 15:30 LKS Mniszków - LZS Świt Kamieńsk 2 - 1
sobota, 12.10.2013
11 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Lubochnia 2 - 0
11 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 0
11 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Ceramika Opoczno 2 - 2
11 15:30 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Omega Kleszczów 2 - 0
11 15:30 LZS Świt Kamieńsk - MGKS Skalnik Sulejów 4 - 2
11 15:30 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - UMKS Grabka Grabica 9 - 0
niedziela, 13.10.2013
11 15:00 KS Poświętne - LKS Mniszków 4 - 2
11 15:00 MGKS Gerlach Drzewica - GUKS Gorzkowice 1 - 1
sobota, 19.10.2013
12 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Lubochnia 1 - 1
12 15:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Wola Krzysztoporska 3 - 1
12 15:00 MGKS Skalnik Sulejów - KS Poświętne 1 - 4
niedziela, 20.10.2013
12 11:00 LKS Omega Kleszczów - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 0
12 14:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1
12 15:00 UMKS Grabka Grabica - LZS Świt Kamieńsk 1 - 3
12 15:00 MGKS Gerlach Drzewica - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 4
12 15:00 LKS Mniszków - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 2
sobota, 26.10.2013
13 15:00 LKS Lubochnia - LKS Ceramika Opoczno 0 - 0
13 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 4 - 2
13 15:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - MGKS Skalnik Sulejów 5 - 0
13 15:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - GUKS Gorzkowice 6 - 1
13 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Mniszków 5 - 0
13 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Omega Kleszczów 1 - 1
niedziela, 27.10.2013
13 13:30 LZS Świt Kamieńsk - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 2
13 14:00 KS Poświętne - UMKS Grabka Grabica 4 - 1
sobota, 02.11.2013
14 13:30 GUKS Gorzkowice - LKS Ceramika Opoczno 1 - 3
14 13:30 MGKS Skalnik Sulejów - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 1
14 13:30 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LZS Świt Kamieńsk 2 - 1
niedziela, 03.11.2013
14 11:00 LKS Omega Kleszczów - LKS Wola Krzysztoporska 5 - 0
14 13:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Lubochnia 5 - 2
14 13:30 UMKS Grabka Grabica - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 2
14 13:30 MGKS Gerlach Drzewica - KS Poświętne 2 - 1
14 13:30 LKS Mniszków - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 1
sobota, 09.11.2013
15 13:30 LKS Ceramika Opoczno - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 1
15 13:30 LKS Lubochnia - LKS Omega Kleszczów 2 - 3
15 13:30 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Mniszków 1 - 1
15 13:30 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - MGKS Gerlach Drzewica 4 - 0
15 13:30 LZS Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 2 - 1
15 13:30 TS Szczerbiec Wolbórz - UMKS Grabka Grabica 3 - 1
15 13:30 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - MGKS Skalnik Sulejów 0 - 0
niedziela, 10.11.2013
15 13:30 KS Poświętne - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2
sobota, 16.11.2013
16 13:00 GUKS Gorzkowice - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 4 - 1
16 13:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Omega Kleszczów 1 - 1
16 13:00 LKS Lubochnia - LKS Mniszków 0 - 3
16 13:00 LKS Wola Krzysztoporska - MGKS Skalnik Sulejów 1 - 1
16 13:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0
16 13:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MGKS Gerlach Drzewica 4 - 1
16 13:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - UMKS Grabka Grabica 3 - 1
niedziela, 17.11.2013
16 13:00 KS Poświętne - LZS Świt Kamieńsk 3 - 2
sobota, 23.11.2013
17 13:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LZS Świt Kamieńsk 3 - 2
niedziela, 24.11.2013
17 11:00 LKS Omega Kleszczów - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 1
17 13:00 KS Poświętne - GUKS Gorzkowice 2 - 2
17 13:00 MGKS Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 0 - 3
17 13:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Wola Krzysztoporska 4 - 1
17 13:00 MGKS Gerlach Drzewica - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5 - 2
17 13:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 0
17 13:00 LKS Mniszków - LKS Ceramika Opoczno 0 - 3
sobota, 22.03.2014
18 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Omega Kleszczów 2 - 1
18 15:00 LKS Lubochnia - UMKS Grabka Grabica 4 - 2
18 15:00 LKS Wola Krzysztoporska - MGKS Gerlach Drzewica 0 - 2
18 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LZS Świt Kamieńsk 1 - 1
18 15:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1
18 15:30 LKS Ceramika Opoczno - MGKS Skalnik Sulejów 3 - 3
18 15:30 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Poświętne 1 - 0
niedziela, 23.03.2014
18 15:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Mniszków 1 - 3
sobota, 29.03.2014
19 15:00 MGKS Skalnik Sulejów - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 1
19 15:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GUKS Gorzkowice 0 - 0
19 15:00 LZS Świt Kamieńsk - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 - 0
19 15:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 3 - 2
19 16:00 LKS Mniszków - LKS Omega Kleszczów 2 - 7
niedziela, 30.03.2014
19 15:00 KS Poświętne - TS Szczerbiec Wolbórz 0 - 4
19 15:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Ceramika Opoczno 1 - 1
19 15:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Lubochnia 1 - 1
sobota, 05.04.2014
20 15:00 GUKS Gorzkowice - LKS Mniszków 3 - 1
20 15:00 LKS Lubochnia - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3
20 16:00 LKS Ceramika Opoczno - MGKS Gerlach Drzewica 6 - 1
20 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - LZS Świt Kamieńsk 1 - 6
20 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1
20 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - KS Poświętne 1 - 1
niedziela, 06.04.2014
20 11:00 LKS Omega Kleszczów - MGKS Skalnik Sulejów 5 - 1
20 16:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
sobota, 12.04.2014
21 15:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Ceramika Opoczno 3 - 0
21 16:00 MGKS Skalnik Sulejów - LKS Mniszków 1 - 4
21 16:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 0
21 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 0 - 3
21 16:30 LZS Świt Kamieńsk - LKS Lubochnia 3 - 0
niedziela, 13.04.2014
21 15:00 UMKS Grabka Grabica - LKS Omega Kleszczów 3 - 4
21 16:00 KS Poświętne - LKS Wola Krzysztoporska 2 - 1
21 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 0
piątek, 18.04.2014
22 15:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Skalnik Sulejów 2 - 0
22 16:00 LKS Ceramika Opoczno - LZS Świt Kamieńsk 0 - 3
22 16:00 LKS Lubochnia - KS Poświętne 3 - 0
sobota, 19.04.2014
22 15:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 3
22 15:00 LKS Omega Kleszczów - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 1
22 15:00 LKS Mniszków - UMKS Grabka Grabica 0 - 1
22 16:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 3
22 16:30 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 2
sobota, 26.04.2014
23 16:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Lubochnia 1 - 1
23 16:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Omega Kleszczów 2 - 0
23 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Wola Krzysztoporska 2 - 0
23 17:00 LZS Świt Kamieńsk - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 0
23 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - GUKS Gorzkowice 1 - 1
niedziela, 27.04.2014
23 15:00 UMKS Grabka Grabica - MGKS Skalnik Sulejów 2 - 0
23 16:00 KS Poświętne - LKS Ceramika Opoczno 1 - 4
23 16:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków 2 - 2
czwartek, 01.05.2014
24 11:00 LKS Omega Kleszczów - LZS Świt Kamieńsk 3 - 2
24 16:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 1
24 16:00 LKS Lubochnia - TS Szczerbiec Wolbórz 1 - 4
24 17:00 GUKS Gorzkowice - UMKS Grabka Grabica 4 - 0
24 17:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - KS Poświętne 2 - 1
24 17:00 MGKS Skalnik Sulejów - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 1
24 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 2
24 17:00 LKS Mniszków - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 2
niedziela, 04.05.2014
25 16:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Lubochnia 1 - 1
25 17:00 KS Poświętne - LKS Omega Kleszczów 1 - 1
25 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - GUKS Gorzkowice 2 - 4
25 17:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 3 - 0
25 17:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 1 - 0
25 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - UMKS Grabka Grabica 3 - 0
25 17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Skalnik Sulejów 6 - 0
25 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Ceramika Opoczno 4 - 1
sobota, 10.05.2014
26 17:00 GUKS Gorzkowice - MGKS Gerlach Drzewica 2 - 2
26 17:00 LKS Ceramika Opoczno - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 2
26 17:00 MGKS Skalnik Sulejów - LZS Świt Kamieńsk 0 - 3
26 17:00 LKS Lubochnia - LKS Wola Krzysztoporska 2 - 1
niedziela, 11.05.2014
26 11:00 LKS Omega Kleszczów - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 1
26 15:00 UMKS Grabka Grabica - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 5
26 16:00 LKS Mniszków - KS Poświętne 5 - 2
26 17:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 0
sobota, 17.05.2014
27 17:00 LKS Lubochnia - GUKS Gorzkowice 5 - 2
27 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Ceramika Opoczno 0 - 4
27 17:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - LKS Mniszków 4 - 1
27 17:00 LZS Świt Kamieńsk - UMKS Grabka Grabica 2 - 2
27 17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 0
27 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - LKS Omega Kleszczów 2 - 2
27 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 3 - 0
niedziela, 18.05.2014
27 17:00 KS Poświętne - MGKS Skalnik Sulejów 5 - 0
sobota, 24.05.2014
28 17:00 GUKS Gorzkowice - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1
28 17:00 LKS Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 0 - 2
28 17:00 MGKS Skalnik Sulejów - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1
niedziela, 25.05.2014
28 11:00 LKS Omega Kleszczów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6 - 0
28 15:00 UMKS Grabka Grabica - KS Poświętne 1 - 5
28 16:00 LKS Mniszków - TS Szczerbiec Wolbórz 3 - 0
28 17:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Wola Krzysztoporska 7 - 3
28 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LZS Świt Kamieńsk 2 - 1
sobota, 31.05.2014
29 17:00 KS Poświętne - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 2
29 17:00 LKS Ceramika Opoczno - GUKS Gorzkowice 0 - 3
29 17:00 LKS Lubochnia - ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 0
29 17:00 LKS Wola Krzysztoporska - LKS Omega Kleszczów 0 - 5
29 17:00 LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów - UMKS Grabka Grabica 4 - 1
29 17:00 LZS Świt Kamieńsk - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0
29 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz - MGKS Skalnik Sulejów 2 - 0
29 17:00 WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 1 - 1
sobota, 07.06.2014
30 13:00 UMKS Grabka Grabica - TS Szczerbiec Wolbórz 2 - 3
30 17:00 GUKS Gorzkowice - LZS Świt Kamieńsk 1 - 2
30 17:00 ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Ceramika Opoczno 1 - 1
30 17:00 MGKS Skalnik Sulejów - WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 3
30 17:00 LKS Omega Kleszczów - LKS Lubochnia 2 - 0
30 17:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1
30 17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - KS Poświętne 6 - 2
30 17:00 LKS Mniszków - LKS Wola Krzysztoporska 3 - 2

 

 


 

 

JUNIOR MŁODSZY

 

Pozycja Zespół M Z R P Pkt Bz Bs +/- 
1 bez zmian (1) KS Kasztelan Żarnów 20 16 1 3 49 86 25 61  
2 bez zmian (2) KS Ruch 1951 Chrzanowice 20 14 0 6 42 52 27 25  
3 awans (4) LKS Mniszków 20 12 1 7 37 46 30 16  
4 awans (5) KS Poświętne 20 12 0 8 36 58 36 22  
5 spadek (3) LKS Astoria Szczerców 20 11 2 7 35 75 53 22  
6 bez zmian (6) LZS Świt Kamieńsk 20 11 2 7 35 77 42 35  
7 bez zmian (7) MKS Pilica Przedbórz 20 8 3 9 27 48 53 -5  
8 bez zmian (8) LKS Relax Czerniewice 20 8 2 10 26 65 61 4  
9 bez zmian (9) KS Grocholice Bełchatów 20 7 0 13 21 52 79 -27  
10 bez zmian (10) MGKS Gerlach Drzewica 20 3 0 17 9 37 98 -61  
11 bez zmian (11) LKS IKS Inowłódz 20 2 1 17 7 22 114 -92  



 

M = Rozegrane Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Porażki Pkt = Punkty Bz = Bramki zdobyte Bs = Bramki stracone +/- = Różnica Forma = Ostatnie mecze

 

 

Źródło: ozpnpiotrkow.pl

 

110 Mecze

środa, 28.08.2013
1 17:00 KS Grocholice Bełchatów - KS Ruch 1951 Chrzanowice 0 - 3
1 17:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Relax Czerniewice 7 - 3
1 17:00 KS Poświętne - MGKS Gerlach Drzewica 10 - 1
1 17:00 LKS Astoria Szczerców - MKS Pilica Przedbórz 2 - 2
1 17:00 LKS Mniszków - LKS IKS Inowłódz 5 - 1
sobota, 31.08.2013
2 11:00 LKS IKS Inowłódz - KS Poświętne 1 - 7
niedziela, 01.09.2013
2 11:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Mniszków 2 - 1
2 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - KS Kasztelan Żarnów 3 - 1
2 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Astoria Szczerców 5 - 3
2 11:00 MKS Pilica Przedbórz - KS Grocholice Bełchatów 9 - 1
sobota, 07.09.2013
3 00:00 LKS Relax Czerniewice - KS Ruch 1951 Chrzanowice 3 - 4
3 11:00 KS Poświętne - LZS Świt Kamieńsk 2 - 1
3 16:30 LKS Astoria Szczerców - LKS IKS Inowłódz 5 - 3
niedziela, 08.09.2013
3 11:00 KS Grocholice Bełchatów - MGKS Gerlach Drzewica 5 - 3
3 11:00 KS Kasztelan Żarnów - MKS Pilica Przedbórz 7 - 0
sobota, 14.09.2013
4 11:00 LKS Mniszków - KS Poświętne 2 - 1
4 13:00 MKS Pilica Przedbórz - LKS Relax Czerniewice 3 - 0
niedziela, 15.09.2013
4 11:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Astoria Szczerców 3 - 4
4 11:00 LKS IKS Inowłódz - KS Grocholice Bełchatów 2 - 7
4 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - KS Kasztelan Żarnów 2 - 6
sobota, 21.09.2013
5 15:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - MKS Pilica Przedbórz 1 - 3
niedziela, 22.09.2013
5 11:00 KS Grocholice Bełchatów - LZS Świt Kamieńsk 0 - 7
5 11:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS IKS Inowłódz 7 - 1
5 11:00 LKS Astoria Szczerców - LKS Mniszków 5 - 2
5 11:00 LKS Relax Czerniewice - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 0
sobota, 28.09.2013
6 11:00 KS Poświętne - LKS Astoria Szczerców 3 - 6
6 11:00 LKS Mniszków - KS Grocholice Bełchatów 6 - 2
niedziela, 29.09.2013
6 11:00 LZS Świt Kamieńsk - KS Kasztelan Żarnów 4 - 3
6 11:00 LKS IKS Inowłódz - LKS Relax Czerniewice 0 - 11
6 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - KS Ruch 1951 Chrzanowice 4 - 5
sobota, 05.10.2013
7 15:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 1 - 0
7 15:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - LKS IKS Inowłódz 5 - 0
niedziela, 06.10.2013
7 11:00 KS Grocholice Bełchatów - KS Poświętne 2 - 4
7 11:00 LKS Relax Czerniewice - LZS Świt Kamieńsk 5 - 5
7 13:00 MKS Pilica Przedbórz - MGKS Gerlach Drzewica 4 - 1
sobota, 12.10.2013
8 11:00 KS Poświętne - KS Kasztelan Żarnów 3 - 1
8 11:00 LKS Astoria Szczerców - KS Grocholice Bełchatów 7 - 0
8 11:00 LKS Mniszków - LKS Relax Czerniewice 3 - 3
niedziela, 13.10.2013
8 11:00 LZS Świt Kamieńsk - KS Ruch 1951 Chrzanowice 1 - 0
środa, 16.10.2013
8 15:30 LKS IKS Inowłódz - MKS Pilica Przedbórz 0 - 6
sobota, 19.10.2013
9 15:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Mniszków 3 - 1
niedziela, 20.10.2013
9 11:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Astoria Szczerców 2 - 1
9 11:00 LKS Relax Czerniewice - KS Poświętne 4 - 3
9 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS IKS Inowłódz 5 - 3
9 13:00 MKS Pilica Przedbórz - LZS Świt Kamieńsk 6 - 1
sobota, 26.10.2013
10 11:00 LKS Mniszków - MKS Pilica Przedbórz 3 - 2
10 14:00 LKS Astoria Szczerców - LKS Relax Czerniewice 5 - 4
niedziela, 27.10.2013
10 11:00 KS Grocholice Bełchatów - KS Kasztelan Żarnów 1 - 8
10 11:00 KS Poświętne - KS Ruch 1951 Chrzanowice 2 - 3
10 11:00 LZS Świt Kamieńsk - MGKS Gerlach Drzewica 13 - 0
sobota, 02.11.2013
11 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Astoria Szczerców 1 - 4
11 11:00 LKS IKS Inowłódz - LZS Świt Kamieńsk 0 - 10
niedziela, 03.11.2013
11 11:00 LKS Relax Czerniewice - KS Grocholice Bełchatów 6 - 2
11 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków 0 - 4
11 13:00 MKS Pilica Przedbórz - KS Poświętne 3 - 0
sobota, 29.03.2014
12 11:00 LKS IKS Inowłódz - LKS Mniszków 2 - 1
niedziela, 30.03.2014
12 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - KS Grocholice Bełchatów 2 - 3
12 11:00 LKS Relax Czerniewice - KS Kasztelan Żarnów 0 - 5
12 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - KS Poświętne 1 - 4
12 11:00 MKS Pilica Przedbórz - LKS Astoria Szczerców 2 - 1
sobota, 05.04.2014
13 11:00 KS Poświętne - LKS IKS Inowłódz 5 - 0
13 11:00 LKS Astoria Szczerców - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 0
niedziela, 06.04.2014
13 11:00 KS Grocholice Bełchatów - MKS Pilica Przedbórz 7 - 0
13 11:00 LKS Mniszków - LZS Świt Kamieńsk 3 - 1
13 11:30 KS Kasztelan Żarnów - KS Ruch 1951 Chrzanowice 2 - 1
sobota, 12.04.2014
14 11:00 LKS IKS Inowłódz - LKS Astoria Szczerców 0 - 11
14 13:00 MGKS Gerlach Drzewica - KS Grocholice Bełchatów 1 - 9
niedziela, 13.04.2014
14 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Relax Czerniewice 2 - 0
14 11:00 MKS Pilica Przedbórz - KS Kasztelan Żarnów 2 - 2
14 13:00 LZS Świt Kamieńsk - KS Poświętne 2 - 3
piątek, 18.04.2014
15 16:00 KS Grocholice Bełchatów - LKS IKS Inowłódz 2 - 1
sobota, 19.04.2014
15 11:00 KS Poświętne - LKS Mniszków 1 - 0
15 11:00 LKS Astoria Szczerców - LZS Świt Kamieńsk 3 - 3
15 11:00 LKS Relax Czerniewice - MKS Pilica Przedbórz 3 - 1
15 12:30 KS Kasztelan Żarnów - MGKS Gerlach Drzewica 7 - 0
sobota, 26.04.2014
16 11:00 LKS Mniszków - LKS Astoria Szczerców 2 - 1
16 11:00 LKS IKS Inowłódz - KS Kasztelan Żarnów 0 - 10
niedziela, 27.04.2014
16 11:00 LZS Świt Kamieńsk - KS Grocholice Bełchatów 4 - 3
16 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Relax Czerniewice 5 - 7
16 11:00 MKS Pilica Przedbórz - KS Ruch 1951 Chrzanowice 0 - 3
czwartek, 01.05.2014
17 11:00 KS Grocholice Bełchatów - LKS Mniszków 0 - 3
17 11:00 LKS Astoria Szczerców - KS Poświętne 3 - 1
17 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 0
17 11:00 LKS Relax Czerniewice - LKS IKS Inowłódz 4 - 3
17 13:30 KS Kasztelan Żarnów - LZS Świt Kamieńsk 2 - 0
niedziela, 04.05.2014
18 11:00 KS Poświętne - KS Grocholice Bełchatów 2 - 1
18 11:00 LKS Mniszków - KS Kasztelan Żarnów 1 - 3
18 11:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS Relax Czerniewice 4 - 2
18 11:00 LKS IKS Inowłódz - KS Ruch 1951 Chrzanowice 0 - 4
18 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - MKS Pilica Przedbórz 4 - 1
sobota, 10.05.2014
19 13:00 MKS Pilica Przedbórz - LKS IKS Inowłódz 2 - 2
niedziela, 11.05.2014
19 11:00 KS Grocholice Bełchatów - LKS Astoria Szczerców 3 - 7
19 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - LZS Świt Kamieńsk 2 - 0
19 11:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Mniszków 0 - 1
19 13:00 KS Kasztelan Żarnów - KS Poświętne 3 - 0
sobota, 17.05.2014
20 11:00 KS Poświętne - LKS Relax Czerniewice 4 - 0
niedziela, 18.05.2014
20 15:00 LZS Świt Kamieńsk - MKS Pilica Przedbórz 7 - 0
środa, 21.05.2014
20 17:30 LKS Mniszków - KS Ruch 1951 Chrzanowice 2 - 1
20 17:30 LKS IKS Inowłódz - MGKS Gerlach Drzewica 3 - 2
czwartek, 22.05.2014
20 18:00 LKS Astoria Szczerców - KS Kasztelan Żarnów 2 - 6
niedziela, 25.05.2014
21 11:00 KS Kasztelan Żarnów - KS Grocholice Bełchatów 3 - 1
21 11:00 KS Ruch 1951 Chrzanowice - KS Poświętne 1 - 0
21 11:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Astoria Szczerców 6 - 1
21 11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LZS Świt Kamieńsk 3 - 4
21 11:00 MKS Pilica Przedbórz - LKS Mniszków 1 - 5
niedziela, 01.06.2014
22 11:00 KS Grocholice Bełchatów - LKS Relax Czerniewice 3 - 1
22 11:00 KS Poświętne - MKS Pilica Przedbórz 3 - 1
22 11:00 LKS Astoria Szczerców - KS Ruch 1951 Chrzanowice 1 - 5
22 11:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 1 - 0
22 14:00 LZS Świt Kamieńsk - LKS IKS Inowłódz 5 - 0

 

 

 

 


PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148