Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 1
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 2
obrazek nagłówka 3
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 4
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 5
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 6
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 7
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 8
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 9
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 10
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 11
obrazek nagłówka 12
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 13
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 14
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 15
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 16
Konstantynów
obrazek nagłówka 17
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 18
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 19
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 20
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 21
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 22
obrazek nagłówka 23
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 24
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 25
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 26
Jednostki OSP
obrazek nagłówka 27
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 28
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 29
obrazek nagłówka 30
baner 77
Szukaj
baner 177
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11

Stronę odwiedziło

10746371

gości

Liczba osób online

9
Portal gminy Mniszków
grafika
Powiązane galerie zdjęć
grafika
grafika
Sezon 2012/2013
PDF

 

KLASA „A” GRUPA I - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

RUNDA JESIENNA – SEZON 2012/2013

 

 

Pozycja
Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki

Różn.


1 (1) MNI LKS Mniszków 41  20  12  61:40  21 
2 (2) WOY ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 40  20  13  52:31  21 
3 (3) TĘC KS Tęcza Janków 40  20  13  46:29  17 
4 (5) BIA LKS Białaczów 34  20  10  54:44  10 
5 (4) KAS KS Kasztelan Żarnów 32  20  10  34:30 
6 (6) RAD LKS Radzice 28  20  36:38  -2 
7 (7) REL LKS Relax Czerniewice 25  20  43:48  -5 
8 (8) POL LKS Polonia Rokiciny 24  19  40:43  -3 
9 (9) PIO LKS Pionier Baby 20  20  36:39  -3 
10 (10) ATO LKS Atom Januszewice 14  19  13  26:56  -30 
11 (11) SYR LKS Syrenka Zakościele 10  20  14  31:61  -30 



Awans (1-2)  Spadek (11-12) 



 

 

Aktualizacja: 10.06.2013, godz. 11:45

Źródło: ozpnpiotrkow.pl

 

 

- 1. Kolejka  (18.08.2012 - 19.08.2012)

sobota, 18 sierpień 2012
16:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Mniszków 1 : 5

niedziela, 19 sierpień 2012
14:00 LKS Białaczów - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 0 : 4

16:00 LKS Atom Januszewice - LKS Pionier Baby 1 : 0

16:00 LKS Radzice - LKS Polonia Rokiciny 3 : 2

17:00 LKS Relax Czerniewice - KS Kasztelan Żarnów 1 : 3

Pauzuje: KS Tęcza Janków

 

 

- 2. Kolejka  (25.08.2012 - 26.08.2012)
sobota, 25 sierpień 2012
16:00 LKS Białaczów - LKS Relax Czerniewice 4 : 4

17:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Syrenka Zakościele 6 : 1

niedziela, 26 sierpień 2012
17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Mniszków 0 : 4 walkower
17:00 LKS Pionier Baby - LKS Radzice 2 : 2

17:00 KS Kasztelan Żarnów - KS Tęcza Janków 0 : 1

Pauzuje: LKS Atom Januszewice

 

 

- 3. Kolejka  (01.09.2012 - 02.09.2012)
niedziela, 02 wrzesień 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Białaczów 2 : 4

12:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Pionier Baby 2 : 2

16:00 LKS Relax Czerniewice - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 3 : 0 walkower
16:00 LKS Atom Januszewice - KS Kasztelan Żarnów 0 : 2

16:00 LKS Mniszków - LKS Polonia Rokiciny 2 : 2

Pauzuje: LKS Radzice

 

 

- 4. Kolejka  (08.09.2012 - 09.09.2012)
niedziela, 09 wrzesień 2012
16:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Polonia Rokiciny 3 : 0

16:00 LKS Relax Czerniewice - KS Tęcza Janków 4 : 0

16:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 1 : 0

17:00 LKS Pionier Baby - LKS Mniszków 2 : 2

niedziela, 11 listopad 2012
13:00 LKS Białaczów - LKS Atom Januszewice 2 : 3

Pauzuje: LKS Syrenka Zakościele

 

 

- 5. Kolejka  (15.09.2012 - 16.09.2012)
sobota, 15 wrzesień 2012
17:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Pionier Baby 2 : 3

niedziela, 16 wrzesień 2012
11:00 KS Tęcza Janków - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 0

16:00 LKS Atom Januszewice - LKS Relax Czerniewice 1 : 3

16:00 LKS Radzice - LKS Białaczów 1 : 4

16:00 LKS Syrenka Zakościele - KS Kasztelan Żarnów 1 : 2

Pauzuje: LKS Mniszków

 

 

- 6. Kolejka  (22.09.2012 - 23.09.2012)
sobota, 22 wrzesień 2012
16:00 LKS Białaczów - LKS Syrenka Zakościele 3 : 2

niedziela, 23 wrzesień 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Atom Januszewice 3 : 1

16:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Pionier Baby 2 : 3

16:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 1 : 1

16:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Radzice 1 : 4

Pauzuje: LKS Polonia Rokiciny

 

 

- 7. Kolejka  (29.09.2012 - 30.09.2012)
sobota, 29 wrzesień 2012
16:00 LKS Polonia Rokiciny - KS Kasztelan Żarnów 1 : 2

niedziela, 30 wrzesień 2012
15:00 LKS Atom Januszewice - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 2 : 4

15:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Relax Czerniewice 4 : 5

16:00 LKS Radzice - KS Tęcza Janków 0 : 2

16:00 LKS Mniszków - LKS Białaczów 3 : 6

Pauzuje: LKS Pionier Baby

 

 

- 8. Kolejka  (06.10.2012 - 07.10.2012)
sobota, 06 październik 2012
16:00 LKS Białaczów - LKS Polonia Rokiciny 8 : 0

niedziela, 07 październik 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Syrenka Zakościele 3 : 0

15:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Mniszków 5 : 1

15:00 LKS Atom Januszewice - LKS Radzice 1 : 2

15:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Pionier Baby 3 : 0

Pauzuje: ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński

 

 

- 9. Kolejka  (13.10.2012 - 14.10.2012)
sobota, 13 październik 2012
15:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Relax Czerniewice 2 : 2

niedziela, 14 październik 2012
15:00 LKS Radzice - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 6

15:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Atom Januszewice 4 : 1

15:00 LKS Mniszków - KS Tęcza Janków 1 : 3

15:00 LKS Pionier Baby - LKS Białaczów 2 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów

 

 

- 10. Kolejka  (20.10.2012 - 21.10.2012)
niedziela, 21 październik 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Polonia Rokiciny 2 : 0

14:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - KS Kasztelan Żarnów 2 : 0

14:00 LKS Radzice - LKS Syrenka Zakościele 2 : 2

14:30 LKS Atom Januszewice - LKS Mniszków 1 : 5

15:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Pionier Baby 5 : 5

Pauzuje: LKS Białaczów

 

 

- 11. Kolejka  (27.10.2012 - 28.10.2012)
sobota, 27 październik 2012
15:00 LKS Pionier Baby - KS Tęcza Janków 1 : 1

sobota, 03 listopad 2012
14:00 LKS Syrenka Zakościele - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 5

14:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Atom Januszewice 8 : 1

niedziela, 04 listopad 2012
14:00 LKS Mniszków - LKS Radzice 4 : 2

14:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 6 : 0

Pauzuje: LKS Relax Czerniewice

 

 

- 12. Kolejka  (01.05.2013)
środa, 01 maj 2013
13:00 LKS Mniszków - LKS Syrenka Zakościele 4 : 1

13:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Radzice 2 : 1

14:00 LKS Pionier Baby - LKS Atom Januszewice 0 : 0

17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Białaczów 3 : 2

czwartek, 02 maj 2013
17:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Relax Czerniewice 1 : 0

Pauzuje: KS Tęcza Janków

 

 

- 13. Kolejka  (22.05.2013)
środa, 22 maj 2013
17:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Białaczów 5 : 3

17:00 LKS Mniszków - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 2 : 1

17:00 LKS Radzice - LKS Pionier Baby 2 : 1

17:00 KS Tęcza Janków - KS Kasztelan Żarnów 3 : 0

18:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Polonia Rokiciny 1 : 2

Pauzuje: LKS Atom Januszewice

 

 

- 14. Kolejka  (01.06.2013)
sobota, 01 czerwiec 2013
17:00 LKS Białaczów - KS Tęcza Janków 1
: 4


17:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Atom Januszewice 3
: 1


5 czerwca 2013

18:00

LKS Polonia Rokiciny - LKS Mniszków 0
: 3


17:30 LKS Pionier Baby - LKS Syrenka Zakościele 4
: 0


niedziela, 02 czerwiec 2013
17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Relax Czerniewice 3
: 2


Pauzuje: LKS Radzice

 

 

- 15. Kolejka  (13.04.2013 - 14.04.2013)
niedziela, 14 kwiecień 2013
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Relax Czerniewice 3 : 1

15:30 LKS Atom Januszewice - LKS Białaczów 1 : 1

16:00 LKS Mniszków - LKS Pionier Baby 2 : 1

środa, 15 maj 2013
17:30 LKS Polonia Rokiciny - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 2 : 2

środa, 29 maj 2013
17:00 LKS Radzice - KS Kasztelan Żarnów - : -

Pauzuje: LKS Syrenka Zakościele

 

 

- 16. Kolejka  (20.04.2013 - 21.04.2013)
sobota, 20 kwiecień 2013
15:00 LKS Białaczów - LKS Radzice 1 : 0

niedziela, 21 kwiecień 2013
15:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Syrenka Zakościele 1 : 1

16:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - KS Tęcza Janków 3 : 0 walkower
16:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Atom Januszewice 2 : 1

16:30 LKS Pionier Baby - LKS Polonia Rokiciny 1 : 2

Pauzuje: LKS Mniszków

 

 

- 17. Kolejka  (27.04.2013 - 28.04.2013)
sobota, 27 kwiecień 2013
16:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Białaczów 2 : 4

17:00 LKS Pionier Baby - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 3

niedziela, 28 kwiecień 2013
15:00 LKS Radzice - LKS Relax Czerniewice 3 : 0

16:00 LKS Atom Januszewice - KS Tęcza Janków 0 : 6

16:00 LKS Mniszków - KS Kasztelan Żarnów 3 : 2

Pauzuje: LKS Polonia Rokiciny

 

 

- 18. Kolejka  (04.05.2013 - 05.05.2013)
sobota, 04 maj 2013
16:00 LKS Białaczów - LKS Mniszków 1 : 3

niedziela, 05 maj 2013
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Radzice 2 : 3

15:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Polonia Rokiciny 2 : 4

17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Atom Januszewice 3 : 1

17:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Syrenka Zakościele 2 : 1

Pauzuje: LKS Pionier Baby

 

 

- 19. Kolejka  (11.05.2013 - 12.05.2013)
sobota, 11 maj 2013
17:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Białaczów 2 : 3

niedziela, 12 maj 2013
11:00 LKS Pionier Baby - KS Kasztelan Żarnów 2 : 3

16:00 LKS Syrenka Zakościele - KS Tęcza Janków 3 : 1

16:00 LKS Mniszków - LKS Relax Czerniewice 2 : 2

16:00 LKS Radzice - LKS Atom Januszewice 1 : 2

Pauzuje: ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński

 

 

- 20. Kolejka  (18.05.2013 - 19.05.2013)
sobota, 18 maj 2013
16:00 LKS Białaczów - LKS Pionier Baby 1 : 1

niedziela, 19 maj 2013
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Mniszków 3 : 6

16:00 LKS Atom Januszewice - LKS Syrenka Zakościele 5 : 2

17:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Polonia Rokiciny 0 : 3 walkower
17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Radzice 1 : 4

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów

 

 

- 21. Kolejka  (26.05.2013)
niedziela, 26 maj 2013
13:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Radzice 0 : 0

17:00 LKS Polonia Rokiciny - KS Tęcza Janków 0 : 3

17:00 KS Kasztelan Żarnów - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 0 : 3

17:00 LKS Mniszków - LKS Atom Januszewice 5 : 3

17:00 LKS Pionier Baby - LKS Relax Czerniewice 4 : 1

Pauzuje: LKS Białaczów

 

 

- 22. Kolejka  (09.06.2013)
niedziela, 09 czerwiec 2013
17:00 KS Tęcza Janków - LKS Pionier Baby 3
: 1


17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Syrenka Zakościele 4
: 2


17:00 LKS Atom Januszewice - LKS Polonia Rokiciny - : -

17:00 LKS Radzice - LKS Mniszków 3 : 3

17:00 LKS Białaczów - KS Kasztelan Żarnów 3
: 1


Pauzuje: LKS Relax Czerniewice

 

 

 

 


 

Juniorzy GRUPA "Deyna II" - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

RUNDA JESIENNA – SEZON 2012/2013

 

 

 

Pozycja
Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GER MGKS Gerlach Drzewica 35  14  11  61:14  47 
2 (2) KAS KS Kasztelan Żarnów 25  14  40:31 
3 (3) MNI LKS Mniszków 25  14  42:19  23 
4 (4) POL PKS Polonia Piotrków Trybunalski 22  14  40:32 
5 (5) MRO LKS Mroczków 18  14  29:48  -19 
6 (6) NIE UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 16  14  29:29 
7 (7) BIA LKS Białaczów 12  14  21:37  -16 
8 (8) LUC LKS Luciążanka Przygłów 14  11  15:67  -52 

 

 

 

 

- 1. Kolejka  (01.09.2012 - 02.09.2012)

sobota, 01 wrzesień 2012
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Luciążanka Przygłów 9 : 1

11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Białaczów 7 : 2

niedziela, 02 wrzesień 2012
13:00 LKS Mroczków - LKS Mniszków 3 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 2. Kolejka  (08.09.2012 - 09.09.2012)
sobota, 08 wrzesień 2012
11:00 LKS Białaczów - LKS Mroczków 3 : 0 walkower
16:30 KS Kasztelan Żarnów - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 2 : 1

niedziela, 09 wrzesień 2012
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - LKS Mniszków 0 : 6

Pauzuje: MGKS Gerlach Drzewica, PKS Polonia Piotrków Trybunalski

 

 

- 3. Kolejka  (15.09.2012 - 16.09.2012)
sobota, 15 wrzesień 2012
11:00 LKS Mniszków - LKS Białaczów 1 : 1

13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 4 : 1

niedziela, 16 wrzesień 2012
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - KS Kasztelan Żarnów 6 : 0

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 4. Kolejka  (22.09.2012 - 23.09.2012)
sobota, 22 wrzesień 2012
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Gerlach Drzewica 0 : 3

niedziela, 23 wrzesień 2012
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - LKS Białaczów 0 : 3

12:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mroczków 5 : 2

Pauzuje: LKS Mniszków, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 5. Kolejka  (29.09.2012 - 30.09.2012)
sobota, 29 wrzesień 2012
11:00 LKS Mniszków - KS Kasztelan Żarnów 1 : 1

13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Luciążanka Przygłów 2 : 1

niedziela, 30 wrzesień 2012
12:00 LKS Mroczków - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 5

Pauzuje: LKS Białaczów, MGKS Gerlach Drzewica

 

 

- 6. Kolejka  (06.10.2012 - 07.10.2012)
piątek, 05 październik 2012
16:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - MGKS Gerlach Drzewica 0 : 2

sobota, 06 październik 2012
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 2 : 2

niedziela, 07 październik 2012
12:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 3 : 2

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 7. Kolejka  (13.10.2012 - 14.10.2012)
sobota, 13 październik 2012
12:00 LKS Białaczów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2

niedziela, 14 październik 2012
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Luciążanka Przygłów 11 : 0 walkower
12:00 LKS Mroczków - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 3 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, LKS Mniszków

 

 

- 8. Kolejka  (20.10.2012 - 21.10.2012)
sobota, 20 październik 2012
13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 0 : 3

niedziela, 21 październik 2012
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - KS Kasztelan Żarnów 0 : 3

11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mroczków 8 : 2

Pauzuje: LKS Białaczów, PKS Polonia Piotrków Trybunalski

 

 

- 9. Kolejka  (27.10.2012 - 28.10.2012)
sobota, 03 listopad 2012
12:00 LKS Mroczków - LKS Luciążanka Przygłów 10 : 1

niedziela, 04 listopad 2012
11:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 0 : 0

sobota, 10 listopad 2012
12:00 KS Kasztelan Żarnów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2

niedziela, 11 listopad 2012
11:00 LKS Białaczów - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 1 : 2


 

 

- 10. Kolejka  (25.05.2013 - 26.05.2013)
piątek, 24 maj 2013
18:00 LKS Mniszków - LKS Mroczków 5 : 0

sobota, 25 maj 2013
12:00 LKS Białaczów - MGKS Gerlach Drzewica 1 : 5

niedziela, 26 maj 2013
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 11. Kolejka  (13.04.2013 - 14.04.2013)
środa, 08 maj 2013
17:00 LKS Mroczków - LKS Białaczów 3 : 0 walkower
17:00 LKS Mniszków - LKS Luciążanka Przygłów 8 : 2

środa, 15 maj 2013
17:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - KS Kasztelan Żarnów 2 : 2

Pauzuje: MGKS Gerlach Drzewica, PKS Polonia Piotrków Trybunalski

 

 

- 12. Kolejka  (20.04.2013 - 21.04.2013)
sobota, 20 kwiecień 2013
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 4 : 0

12:00 LKS Białaczów - LKS Mniszków 0 : 4

niedziela, 21 kwiecień 2013
12:00 KS Kasztelan Żarnów - MGKS Gerlach Drzewica 2 : 3

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 13. Kolejka  (27.04.2013 - 28.04.2013)
sobota, 27 kwiecień 2013
16:00 LKS Mroczków - KS Kasztelan Żarnów 1 : 2

niedziela, 28 kwiecień 2013
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 8 : 1

15:00 LKS Białaczów - LKS Luciążanka Przygłów 4 : 1

Pauzuje: LKS Mniszków, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 14. Kolejka  (01.05.2013)
środa, 01 maj 2013
16:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 6 : 2

17:00 LKS Luciążanka Przygłów - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 4 : 1

czwartek, 02 maj 2013
17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mroczków 7 : 0

Pauzuje: LKS Białaczów, MGKS Gerlach Drzewica

 

 

- 15. Kolejka  (04.05.2013 - 05.05.2013)
sobota, 04 maj 2013
11:00 LKS Mniszków - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 4 : 1

13:00 LKS Białaczów - KS Kasztelan Żarnów 3 : 3

niedziela, 05 maj 2013
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 3 : 2

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 16. Kolejka  (11.05.2013 - 12.05.2013)
sobota, 11 maj 2013
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Białaczów 0 : 0

11:00 LKS Luciążanka Przygłów - MGKS Gerlach Drzewica 1 : 1

15:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 7 : 0

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, LKS Mniszków

 

 

- 17. Kolejka  (19.05.2013)
niedziela, 19 maj 2013
11:00 LKS Mniszków - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 3 : 0

11:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Luciążanka Przygłów 6 : 2

11:00 LKS Mroczków - MGKS Gerlach Drzewica 2 : 1

Pauzuje: LKS Białaczów, PKS Polonia Piotrków Trybunalski



- 18. Kolejka  (02.06.2013)
sobota, 01 czerwiec 2013
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - LKS Mroczków 0 : 1

13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Białaczów 6 : 0

niedziela, 02 czerwiec 2013
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków 3 : 1

11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - KS Kasztelan Żarnów 4 : 3


 

 

 

 

 

 


PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148