Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 1
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 2
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 3
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 4
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 5
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 6
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 7
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 8
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 9
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 10
obrazek nagłówka 11
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 12
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 13
Konstantynów
obrazek nagłówka 14
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 15
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 16
obrazek nagłówka 17
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 18
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 19
obrazek nagłówka 20
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 21
obrazek nagłówka 22
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 23
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 24
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 25
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 26
obrazek nagłówka 27
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 28
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 29
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 30
Jednostki OSP
baner 77
Szukaj
baner 177
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11

Stronę odwiedziło

8364995

gości

Liczba osób online

10
Portal gminy Mniszków
grafika
Powiązane galerie zdjęć
grafika
grafika
Sezon 2012/2013
PDF

 

KLASA „A” GRUPA I - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

RUNDA JESIENNA – SEZON 2012/2013

 

 

Pozycja
Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki

Różn.


1 (1) MNI LKS Mniszków 41  20  12  61:40  21 
2 (2) WOY ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 40  20  13  52:31  21 
3 (3) TĘC KS Tęcza Janków 40  20  13  46:29  17 
4 (5) BIA LKS Białaczów 34  20  10  54:44  10 
5 (4) KAS KS Kasztelan Żarnów 32  20  10  34:30 
6 (6) RAD LKS Radzice 28  20  36:38  -2 
7 (7) REL LKS Relax Czerniewice 25  20  43:48  -5 
8 (8) POL LKS Polonia Rokiciny 24  19  40:43  -3 
9 (9) PIO LKS Pionier Baby 20  20  36:39  -3 
10 (10) ATO LKS Atom Januszewice 14  19  13  26:56  -30 
11 (11) SYR LKS Syrenka Zakościele 10  20  14  31:61  -30 



Awans (1-2)  Spadek (11-12) 



 

 

Aktualizacja: 10.06.2013, godz. 11:45

Źródło: ozpnpiotrkow.pl

 

 

- 1. Kolejka  (18.08.2012 - 19.08.2012)

sobota, 18 sierpień 2012
16:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Mniszków 1 : 5

niedziela, 19 sierpień 2012
14:00 LKS Białaczów - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 0 : 4

16:00 LKS Atom Januszewice - LKS Pionier Baby 1 : 0

16:00 LKS Radzice - LKS Polonia Rokiciny 3 : 2

17:00 LKS Relax Czerniewice - KS Kasztelan Żarnów 1 : 3

Pauzuje: KS Tęcza Janków

 

 

- 2. Kolejka  (25.08.2012 - 26.08.2012)
sobota, 25 sierpień 2012
16:00 LKS Białaczów - LKS Relax Czerniewice 4 : 4

17:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Syrenka Zakościele 6 : 1

niedziela, 26 sierpień 2012
17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Mniszków 0 : 4 walkower
17:00 LKS Pionier Baby - LKS Radzice 2 : 2

17:00 KS Kasztelan Żarnów - KS Tęcza Janków 0 : 1

Pauzuje: LKS Atom Januszewice

 

 

- 3. Kolejka  (01.09.2012 - 02.09.2012)
niedziela, 02 wrzesień 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Białaczów 2 : 4

12:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Pionier Baby 2 : 2

16:00 LKS Relax Czerniewice - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 3 : 0 walkower
16:00 LKS Atom Januszewice - KS Kasztelan Żarnów 0 : 2

16:00 LKS Mniszków - LKS Polonia Rokiciny 2 : 2

Pauzuje: LKS Radzice

 

 

- 4. Kolejka  (08.09.2012 - 09.09.2012)
niedziela, 09 wrzesień 2012
16:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Polonia Rokiciny 3 : 0

16:00 LKS Relax Czerniewice - KS Tęcza Janków 4 : 0

16:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Radzice 1 : 0

17:00 LKS Pionier Baby - LKS Mniszków 2 : 2

niedziela, 11 listopad 2012
13:00 LKS Białaczów - LKS Atom Januszewice 2 : 3

Pauzuje: LKS Syrenka Zakościele

 

 

- 5. Kolejka  (15.09.2012 - 16.09.2012)
sobota, 15 wrzesień 2012
17:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Pionier Baby 2 : 3

niedziela, 16 wrzesień 2012
11:00 KS Tęcza Janków - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 0

16:00 LKS Atom Januszewice - LKS Relax Czerniewice 1 : 3

16:00 LKS Radzice - LKS Białaczów 1 : 4

16:00 LKS Syrenka Zakościele - KS Kasztelan Żarnów 1 : 2

Pauzuje: LKS Mniszków

 

 

- 6. Kolejka  (22.09.2012 - 23.09.2012)
sobota, 22 wrzesień 2012
16:00 LKS Białaczów - LKS Syrenka Zakościele 3 : 2

niedziela, 23 wrzesień 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Atom Januszewice 3 : 1

16:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Pionier Baby 2 : 3

16:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 1 : 1

16:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Radzice 1 : 4

Pauzuje: LKS Polonia Rokiciny

 

 

- 7. Kolejka  (29.09.2012 - 30.09.2012)
sobota, 29 wrzesień 2012
16:00 LKS Polonia Rokiciny - KS Kasztelan Żarnów 1 : 2

niedziela, 30 wrzesień 2012
15:00 LKS Atom Januszewice - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 2 : 4

15:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Relax Czerniewice 4 : 5

16:00 LKS Radzice - KS Tęcza Janków 0 : 2

16:00 LKS Mniszków - LKS Białaczów 3 : 6

Pauzuje: LKS Pionier Baby

 

 

- 8. Kolejka  (06.10.2012 - 07.10.2012)
sobota, 06 październik 2012
16:00 LKS Białaczów - LKS Polonia Rokiciny 8 : 0

niedziela, 07 październik 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Syrenka Zakościele 3 : 0

15:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Mniszków 5 : 1

15:00 LKS Atom Januszewice - LKS Radzice 1 : 2

15:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Pionier Baby 3 : 0

Pauzuje: ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński

 

 

- 9. Kolejka  (13.10.2012 - 14.10.2012)
sobota, 13 październik 2012
15:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Relax Czerniewice 2 : 2

niedziela, 14 październik 2012
15:00 LKS Radzice - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 6

15:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Atom Januszewice 4 : 1

15:00 LKS Mniszków - KS Tęcza Janków 1 : 3

15:00 LKS Pionier Baby - LKS Białaczów 2 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów

 

 

- 10. Kolejka  (20.10.2012 - 21.10.2012)
niedziela, 21 październik 2012
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Polonia Rokiciny 2 : 0

14:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - KS Kasztelan Żarnów 2 : 0

14:00 LKS Radzice - LKS Syrenka Zakościele 2 : 2

14:30 LKS Atom Januszewice - LKS Mniszków 1 : 5

15:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Pionier Baby 5 : 5

Pauzuje: LKS Białaczów

 

 

- 11. Kolejka  (27.10.2012 - 28.10.2012)
sobota, 27 październik 2012
15:00 LKS Pionier Baby - KS Tęcza Janków 1 : 1

sobota, 03 listopad 2012
14:00 LKS Syrenka Zakościele - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 5

14:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Atom Januszewice 8 : 1

niedziela, 04 listopad 2012
14:00 LKS Mniszków - LKS Radzice 4 : 2

14:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 6 : 0

Pauzuje: LKS Relax Czerniewice

 

 

- 12. Kolejka  (01.05.2013)
środa, 01 maj 2013
13:00 LKS Mniszków - LKS Syrenka Zakościele 4 : 1

13:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Radzice 2 : 1

14:00 LKS Pionier Baby - LKS Atom Januszewice 0 : 0

17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Białaczów 3 : 2

czwartek, 02 maj 2013
17:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Relax Czerniewice 1 : 0

Pauzuje: KS Tęcza Janków

 

 

- 13. Kolejka  (22.05.2013)
środa, 22 maj 2013
17:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Białaczów 5 : 3

17:00 LKS Mniszków - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 2 : 1

17:00 LKS Radzice - LKS Pionier Baby 2 : 1

17:00 KS Tęcza Janków - KS Kasztelan Żarnów 3 : 0

18:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Polonia Rokiciny 1 : 2

Pauzuje: LKS Atom Januszewice

 

 

- 14. Kolejka  (01.06.2013)
sobota, 01 czerwiec 2013
17:00 LKS Białaczów - KS Tęcza Janków 1
: 4


17:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Atom Januszewice 3
: 1


5 czerwca 2013

18:00

LKS Polonia Rokiciny - LKS Mniszków 0
: 3


17:30 LKS Pionier Baby - LKS Syrenka Zakościele 4
: 0


niedziela, 02 czerwiec 2013
17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Relax Czerniewice 3
: 2


Pauzuje: LKS Radzice

 

 

- 15. Kolejka  (13.04.2013 - 14.04.2013)
niedziela, 14 kwiecień 2013
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Relax Czerniewice 3 : 1

15:30 LKS Atom Januszewice - LKS Białaczów 1 : 1

16:00 LKS Mniszków - LKS Pionier Baby 2 : 1

środa, 15 maj 2013
17:30 LKS Polonia Rokiciny - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 2 : 2

środa, 29 maj 2013
17:00 LKS Radzice - KS Kasztelan Żarnów - : -

Pauzuje: LKS Syrenka Zakościele

 

 

- 16. Kolejka  (20.04.2013 - 21.04.2013)
sobota, 20 kwiecień 2013
15:00 LKS Białaczów - LKS Radzice 1 : 0

niedziela, 21 kwiecień 2013
15:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Syrenka Zakościele 1 : 1

16:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - KS Tęcza Janków 3 : 0 walkower
16:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Atom Januszewice 2 : 1

16:30 LKS Pionier Baby - LKS Polonia Rokiciny 1 : 2

Pauzuje: LKS Mniszków

 

 

- 17. Kolejka  (27.04.2013 - 28.04.2013)
sobota, 27 kwiecień 2013
16:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Białaczów 2 : 4

17:00 LKS Pionier Baby - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 1 : 3

niedziela, 28 kwiecień 2013
15:00 LKS Radzice - LKS Relax Czerniewice 3 : 0

16:00 LKS Atom Januszewice - KS Tęcza Janków 0 : 6

16:00 LKS Mniszków - KS Kasztelan Żarnów 3 : 2

Pauzuje: LKS Polonia Rokiciny

 

 

- 18. Kolejka  (04.05.2013 - 05.05.2013)
sobota, 04 maj 2013
16:00 LKS Białaczów - LKS Mniszków 1 : 3

niedziela, 05 maj 2013
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Radzice 2 : 3

15:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Polonia Rokiciny 2 : 4

17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Atom Januszewice 3 : 1

17:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Syrenka Zakościele 2 : 1

Pauzuje: LKS Pionier Baby

 

 

- 19. Kolejka  (11.05.2013 - 12.05.2013)
sobota, 11 maj 2013
17:00 LKS Polonia Rokiciny - LKS Białaczów 2 : 3

niedziela, 12 maj 2013
11:00 LKS Pionier Baby - KS Kasztelan Żarnów 2 : 3

16:00 LKS Syrenka Zakościele - KS Tęcza Janków 3 : 1

16:00 LKS Mniszków - LKS Relax Czerniewice 2 : 2

16:00 LKS Radzice - LKS Atom Januszewice 1 : 2

Pauzuje: ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński

 

 

- 20. Kolejka  (18.05.2013 - 19.05.2013)
sobota, 18 maj 2013
16:00 LKS Białaczów - LKS Pionier Baby 1 : 1

niedziela, 19 maj 2013
11:00 KS Tęcza Janków - LKS Mniszków 3 : 6

16:00 LKS Atom Januszewice - LKS Syrenka Zakościele 5 : 2

17:00 LKS Relax Czerniewice - LKS Polonia Rokiciny 0 : 3 walkower
17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Radzice 1 : 4

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów

 

 

- 21. Kolejka  (26.05.2013)
niedziela, 26 maj 2013
13:00 LKS Syrenka Zakościele - LKS Radzice 0 : 0

17:00 LKS Polonia Rokiciny - KS Tęcza Janków 0 : 3

17:00 KS Kasztelan Żarnów - ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński 0 : 3

17:00 LKS Mniszków - LKS Atom Januszewice 5 : 3

17:00 LKS Pionier Baby - LKS Relax Czerniewice 4 : 1

Pauzuje: LKS Białaczów

 

 

- 22. Kolejka  (09.06.2013)
niedziela, 09 czerwiec 2013
17:00 KS Tęcza Janków - LKS Pionier Baby 3
: 1


17:00 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński - LKS Syrenka Zakościele 4
: 2


17:00 LKS Atom Januszewice - LKS Polonia Rokiciny - : -

17:00 LKS Radzice - LKS Mniszków 3 : 3

17:00 LKS Białaczów - KS Kasztelan Żarnów 3
: 1


Pauzuje: LKS Relax Czerniewice

 

 

 

 


 

Juniorzy GRUPA "Deyna II" - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

RUNDA JESIENNA – SEZON 2012/2013

 

 

 

Pozycja
Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GER MGKS Gerlach Drzewica 35  14  11  61:14  47 
2 (2) KAS KS Kasztelan Żarnów 25  14  40:31 
3 (3) MNI LKS Mniszków 25  14  42:19  23 
4 (4) POL PKS Polonia Piotrków Trybunalski 22  14  40:32 
5 (5) MRO LKS Mroczków 18  14  29:48  -19 
6 (6) NIE UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 16  14  29:29 
7 (7) BIA LKS Białaczów 12  14  21:37  -16 
8 (8) LUC LKS Luciążanka Przygłów 14  11  15:67  -52 

 

 

 

 

- 1. Kolejka  (01.09.2012 - 02.09.2012)

sobota, 01 wrzesień 2012
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Luciążanka Przygłów 9 : 1

11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Białaczów 7 : 2

niedziela, 02 wrzesień 2012
13:00 LKS Mroczków - LKS Mniszków 3 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 2. Kolejka  (08.09.2012 - 09.09.2012)
sobota, 08 wrzesień 2012
11:00 LKS Białaczów - LKS Mroczków 3 : 0 walkower
16:30 KS Kasztelan Żarnów - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 2 : 1

niedziela, 09 wrzesień 2012
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - LKS Mniszków 0 : 6

Pauzuje: MGKS Gerlach Drzewica, PKS Polonia Piotrków Trybunalski

 

 

- 3. Kolejka  (15.09.2012 - 16.09.2012)
sobota, 15 wrzesień 2012
11:00 LKS Mniszków - LKS Białaczów 1 : 1

13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 4 : 1

niedziela, 16 wrzesień 2012
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - KS Kasztelan Żarnów 6 : 0

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 4. Kolejka  (22.09.2012 - 23.09.2012)
sobota, 22 wrzesień 2012
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - MGKS Gerlach Drzewica 0 : 3

niedziela, 23 wrzesień 2012
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - LKS Białaczów 0 : 3

12:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mroczków 5 : 2

Pauzuje: LKS Mniszków, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 5. Kolejka  (29.09.2012 - 30.09.2012)
sobota, 29 wrzesień 2012
11:00 LKS Mniszków - KS Kasztelan Żarnów 1 : 1

13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Luciążanka Przygłów 2 : 1

niedziela, 30 wrzesień 2012
12:00 LKS Mroczków - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 5

Pauzuje: LKS Białaczów, MGKS Gerlach Drzewica

 

 

- 6. Kolejka  (06.10.2012 - 07.10.2012)
piątek, 05 październik 2012
16:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - MGKS Gerlach Drzewica 0 : 2

sobota, 06 październik 2012
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mniszków 2 : 2

niedziela, 07 październik 2012
12:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Białaczów 3 : 2

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 7. Kolejka  (13.10.2012 - 14.10.2012)
sobota, 13 październik 2012
12:00 LKS Białaczów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2

niedziela, 14 październik 2012
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Luciążanka Przygłów 11 : 0 walkower
12:00 LKS Mroczków - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 3 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, LKS Mniszków

 

 

- 8. Kolejka  (20.10.2012 - 21.10.2012)
sobota, 20 październik 2012
13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Mniszków 0 : 3

niedziela, 21 październik 2012
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - KS Kasztelan Żarnów 0 : 3

11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mroczków 8 : 2

Pauzuje: LKS Białaczów, PKS Polonia Piotrków Trybunalski

 

 

- 9. Kolejka  (27.10.2012 - 28.10.2012)
sobota, 03 listopad 2012
12:00 LKS Mroczków - LKS Luciążanka Przygłów 10 : 1

niedziela, 04 listopad 2012
11:00 LKS Mniszków - MGKS Gerlach Drzewica 0 : 0

sobota, 10 listopad 2012
12:00 KS Kasztelan Żarnów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2

niedziela, 11 listopad 2012
11:00 LKS Białaczów - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 1 : 2


 

 

- 10. Kolejka  (25.05.2013 - 26.05.2013)
piątek, 24 maj 2013
18:00 LKS Mniszków - LKS Mroczków 5 : 0

sobota, 25 maj 2013
12:00 LKS Białaczów - MGKS Gerlach Drzewica 1 : 5

niedziela, 26 maj 2013
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 2 : 2

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 11. Kolejka  (13.04.2013 - 14.04.2013)
środa, 08 maj 2013
17:00 LKS Mroczków - LKS Białaczów 3 : 0 walkower
17:00 LKS Mniszków - LKS Luciążanka Przygłów 8 : 2

środa, 15 maj 2013
17:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - KS Kasztelan Żarnów 2 : 2

Pauzuje: MGKS Gerlach Drzewica, PKS Polonia Piotrków Trybunalski

 

 

- 12. Kolejka  (20.04.2013 - 21.04.2013)
sobota, 20 kwiecień 2013
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 4 : 0

12:00 LKS Białaczów - LKS Mniszków 0 : 4

niedziela, 21 kwiecień 2013
12:00 KS Kasztelan Żarnów - MGKS Gerlach Drzewica 2 : 3

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 13. Kolejka  (27.04.2013 - 28.04.2013)
sobota, 27 kwiecień 2013
16:00 LKS Mroczków - KS Kasztelan Żarnów 1 : 2

niedziela, 28 kwiecień 2013
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 8 : 1

15:00 LKS Białaczów - LKS Luciążanka Przygłów 4 : 1

Pauzuje: LKS Mniszków, UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki

 

 

- 14. Kolejka  (01.05.2013)
środa, 01 maj 2013
16:30 KS Kasztelan Żarnów - LKS Mniszków 6 : 2

17:00 LKS Luciążanka Przygłów - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 4 : 1

czwartek, 02 maj 2013
17:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Mroczków 7 : 0

Pauzuje: LKS Białaczów, MGKS Gerlach Drzewica

 

 

- 15. Kolejka  (04.05.2013 - 05.05.2013)
sobota, 04 maj 2013
11:00 LKS Mniszków - PKS Polonia Piotrków Trybunalski 4 : 1

13:00 LKS Białaczów - KS Kasztelan Żarnów 3 : 3

niedziela, 05 maj 2013
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 3 : 2

Pauzuje: LKS Luciążanka Przygłów, LKS Mroczków

 

 

- 16. Kolejka  (11.05.2013 - 12.05.2013)
sobota, 11 maj 2013
11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Białaczów 0 : 0

11:00 LKS Luciążanka Przygłów - MGKS Gerlach Drzewica 1 : 1

15:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Mroczków 7 : 0

Pauzuje: KS Kasztelan Żarnów, LKS Mniszków

 

 

- 17. Kolejka  (19.05.2013)
niedziela, 19 maj 2013
11:00 LKS Mniszków - UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki 3 : 0

11:00 KS Kasztelan Żarnów - LKS Luciążanka Przygłów 6 : 2

11:00 LKS Mroczków - MGKS Gerlach Drzewica 2 : 1

Pauzuje: LKS Białaczów, PKS Polonia Piotrków Trybunalski



- 18. Kolejka  (02.06.2013)
sobota, 01 czerwiec 2013
11:00 LKS Luciążanka Przygłów - LKS Mroczków 0 : 1

13:00 UKS Niezapominajki Tomaszów Mazowiecki - LKS Białaczów 6 : 0

niedziela, 02 czerwiec 2013
11:00 MGKS Gerlach Drzewica - LKS Mniszków 3 : 1

11:00 PKS Polonia Piotrków Trybunalski - KS Kasztelan Żarnów 4 : 3


 

 

 

 

 

 


PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148