Urząd Gminy Mniszków

strona główna aktualności zdjęcia kontakt BIP
obrazek nagłówka 0
Konstantynów - w oddali Błogie Rządowe
obrazek nagłówka 1
Widok z ul. Polnej w Mniszkowie
obrazek nagłówka 2
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 3
obrazek nagłówka 4
Rezerwat Błogie
obrazek nagłówka 5
Biblioteka w Mniszkowie
obrazek nagłówka 6
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 7
obrazek nagłówka 8
obrazek nagłówka 9
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 10
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 11
Kościół w Błogiem Szlacheckim
obrazek nagłówka 12
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 13
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 14
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 15
obrazek nagłówka 16
Park Dworski w Mniszkowie
obrazek nagłówka 17
Błogie Rządowe - dolina Radońki
obrazek nagłówka 18
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 19
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 20
Konstantynów
obrazek nagłówka 21
Droga Błogie - Stoczki
obrazek nagłówka 22
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 23
Gminna Biblioteka Publiczna w Mniszkowie
obrazek nagłówka 24
Zalew Sulejowski - Zarzęcin
obrazek nagłówka 25
Plac zabaw w Mniszkowie
obrazek nagłówka 26
obrazek nagłówka 27
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 28
Stadion LKS Mniszków
obrazek nagłówka 29
Orkiestra dęta
obrazek nagłówka 30
Jednostki OSP
baner 77
Szukaj
baner 191
baner 168
baner 81
baner 16
baner 11
baner 177

Stronę odwiedziło

15460911

gości

Liczba osób online

13
Portal gminy Mniszków
grafika
Wyniki eliminacji powiatowych w konkursie "Zapobiegajmy Pożarom"
Administrator
PDF

W dniu 26.01.2012 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej i Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy innych instytucji i organizacji.  

Organizowany corocznie konkurs ma na celu rozwijać uzdolnienia plastyczne łącząc jednocześnie zainteresowanie dzieci, młodzież i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk.

Tematyka konkursu obejmowała udział jednostek straży pożarnej w akcjach ratowniczo – gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa. Prace mogły być wykonane w technice malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki itp.


Na podstawie regulaminu konkursu jury eliminacji powiatowych w składzie:

- dh. Marian Kłobucki V-ce Prezes ZOSP RP w Opocznie

- st. kpt. Mariusz Jędrasik – przedstawiciel KP PSP w Opocznie

- Renata Larenta - przedstawiciel gm. Drzewica

- Lidia Szymacha - nauczyciel Gimnazjum w Mniszkowie

- Anna Wijata – przedstawiciel gminy Mniszków

po dokonaniu oceny zgromadzonych prac, wyłonionych w eliminacjach gminnych na terenie powiatu opoczyńskiego ustaliła poniższą kolejność zajętych miejsc w poszczególnych grupach:


W grupie I (przedszkola)


Weronika Smak - Szkoła Podstawowa w Sokołowie gm. Paradyż

Anna Wróblewska - Szkoła Podstawowa w Stoku gm. Mniszków

Karol Larenta - Przedszkole Samorządowe w Drzewicy gm. Drzewica


Wyróżnienie:

Fabian Telus - Przedszkole Nr 2 w Opocznie

Maja Stępień - Szkoła Podstawowa w Zachorzowie gm. Sławno


W grupie II (klasy I – III)


Marlena Nowak - Szkoła Podstawowa w Radzicach Dużych gm. Drzewica

Oliwia Galicka - Szkoła Podstawowa w Stoku gm. Mniszków

Kinga Jurek - Szkoła Podstawowa w Kunicach gm. Sławno


Wyróżnienie:

Zofia Jaciubek - Szkoła Podstawowa w Bukowcu n. Pilicą gm. Mniszków

Joanna Pilich - Szkoła Podstawowa w Drzewicy gm. Drzewica


W grupie III (klasy IV – VI)

Katarzyna Pietrzyk - Szkoła Podstawowa w Przyłęku gm. Paradyż

Michał Larenta - Szkoła Podstawowa w Drzewicy gm. Drzewica

Wiktoria Urbanowicz - Szkoła Podstawowa w Stoku gm. Mniszków


Wyróżnienie:

Wiktor Witoń - Szkoła Podstawowa w Radzicach Dużych gm. Drzewica

Adrian Przybysz - Szkoła Podstawowa w Bukowcu n. Pilicą gm. Mniszków


W grupie IV (szkoły gimnazjalne)

Joanna Szmigiel - Gimnazjum w Szadkowicach gm. Sławno

Adrianna Ciach - Gimnazjum w Mniszkowie gm. Mniszków

Karolina Bukowska - Gimnazjum w Szadkowicach gm. Sławno


Wyróżnienie:

Agata Kowalczyk - Gimnazjum w Szadkowicach gm. Sławno

Agata Gliszczyńska - Gimnazjum w Paradyżu gm. Paradyż


W grupie V (dorośli)

Robert Nita - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzewicy


Wszystkie nagrodzone prace wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich.

Zwycięzcom eliminacji powiatowych gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.


st. kpt. Mariusz Jędrasik – Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie.

Źródło: http://straz.opoczno.pl

PDF
DRUKUJ
baner 45
baner 146
baner 46
baner 145
baner 47
baner 147
baner 48
baner 148